Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w trzeciej ciąży? “marzymy o dużej rodzinie” – zdradziła

25 lipca 2022
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są rodzicami dwóch córek – Emilki i Gabrysi. Tancerka nigdy nie ukrywała, że kocha macierzyństwo i marzy o dużej rodzinie. Choć pogłosek na temat jej domniemanej trzeciej ciąży jest wiele i wracają co pewien czas na języki ludzi, do tej pory mijały się z prawdą. Czy Agnieszka i Maciej chcieliby aby do ich rodziny dołączyło jeszcze jedno maleństwo? A może już jest coś na rzeczy? Zobaczcie, co zdradziła Agnieszka w jednym z wywiadów.

Życie prywatne Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą zgraną rodzinę dla swoich dwóch córek. Starsza z dziewczynek przyszła na świat w lipcu 2019, młodsza tego samego miesiąca dwa lata później.

Agnieszka bardzo prężnie działa na swoim Instagramie, na którym podejmuje tematy związane z macierzyństwem. Tancerka nie tylko pokazuje fragmenty swojego życia rodzinnego, reklamuje różnego rodzaju produkty dla najmłodszych ale również podejmuje tematy związane z wychowywaniem i opieką na dziećmi. Na Youtubie również znajdziecie jej kanał i nagrania Jestem Mamą, na których wiele rodziców znajdzie potrzebne informacje i nie lada inspiracje.

Aktorka nigdy nie ukrywała, że rodzicielstwo to cudowny stan. Agnieszka niejednokrotnie przyznawała również, że marzy jej się duża rodzina. Śmiałe wyrażanie swojej opinii sprawiły, że wiele osób podejrzewa, że Agnieszka chce powiększyć swoją rodzinę.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska jest w trzeciej ciąży? Internauci ruszyli z gratulacjami. Mąż aktorki komentuje

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska spodziewa się kolejnego dziecka? „A ja znowu w ciąży”

Niejednokrotnie byliśmy świadkami zdjęć, a pod nich masy komentarzy, w których internauci nie tylko dopytywali o domniemany błogosławiony stan Agnieszki ale również pojawili się i tacy, który snując domysły gratulowali jej, nie mając ku temu powodów.

Agnieszka Kaczorowska-Pela planuje trzecią ciążę?

To pytanie krąży jak bumerang i wciąż wraca na języki ludzi. Agnieszka w jednym z wywiadów dla Party zdradziła, jak obecnie wygląda ich sytuacja. Na pytanie, czy tancerka jest w trzeciej ciąży odpowiedziała z uśmiechem:

“Póki co nie (śmiech). Natomiast uważam, że gratulowanie ciąży, kiedy kobieta sama o niej nie mówi, jest nie na miejscu. Za każdą z nas stoi inna historia i czasem zwykłe pytanie może być bardzo krzywdzące. My marzymy o dużej rodzinie. Płyniemy z życiem, poczujemy, czy i kiedy będzie odpowiedni moment na kolejne dziecko”

Agnieszka wytłumaczyła, dlaczego obecnie wstrzymują się z decyzją o powiększeniu rodziny. Rodzice, chcą poczekać aż ich córki trochę podrosną:

“To ostatnie słowo chyba jeszcze nie padło. Planujemy więcej dzieci, ale nie teraz. Może jak obie dziewczynki będą już w przedszkolu? A może jeszcze później? Zobaczymy. Nie korzystamy z pomocy niani i jest to nasz świadomy wybór, bo sami chcemy wychowywać nasze córki. Moja mama nam pomaga, ale sama nadal pracuje, więc to wszystko nie jest takie łatwe do zorganizowania”

Choć mąż Agnieszki – Maciej przyznał, że nigdy nie nastawiał się na to, że musi mieć syna, jego żona nie ukrywa, że byłoby to ciekawe, gdyby do dziewczynek dołączyło maleństwo przeciwnej płci:

“Bycie rodzicem córek jest wspaniałe. Mimo to jestem ciekawa, jak to by było, gdybyśmy mieli jeszcze chłopca. Ale to wyłącznie ciekawość, a nie pragnienie. Moja siostra ma trzy córki, ja mam dwie, więc po mojej stronie nie ma chłopców. Byłoby naprawdę fajnie, jakby pojawił się w rodzinie taki rodzynek. Dołożylibyśmy wszelkich starań, aby wyrósł na wspaniałego mężczyznę”

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem Maciejem

Źródło: Party, Instagram Agnieszki-Kaczorowskiej Peli

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej