Agnieszka Włodarczyk pokazała figurę po ciąży – zdradziła swój sposób na powrót do formy!

30 października 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk jest szczęśliwą mamą Milanka, który przyszedł na świat w lipcu bieżącego roku. 4 miesiące po porodzie świeżo upieczona mama zdradziła sekret swojej figury.

Kilka słów o Agnieszce

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Grała w takich hitach jak Sara, 13 posterunek, Złotopolscy czy Plebania. Ponadto Agnieszka ma na swoim koncie również karierę muzyczną, którą rozpoczęła po wygranej programu Jak oni śpiewają. Obecnie sprawdza się także w roli influencerki i aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Na profilu gwiazdy znajdziemy liczne posty związane z życiem prywatnym, zawodowym jak i posty sponsorowane.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk zareagowała na rady od instamatek

Jeśli chodzi o życie prywatne, Agnieszka tworzy udany związek z wybitnym sportowcem – Robertem Karasiem, który nie tak dawno stał się mistrzem świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ. Para w lipcu tego roku po raz pierwszy została rodzicami. Dokładnie 7 lipca 2021 roku na świat przyszedł Milan.

Agnieszka Włodarczyk 4 miesiące po porodzie

Nie da się ukryć, że od czasu, kiedy Agnieszka stała się mamą, na Instagramie gwiazdy pojawia się sporo macierzyńskiego contentu. Uwagę internautów niewątpliwie zwraca również forma Agnieszki. Świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie swojej figury, zamieszczając również historię swojej wagi.

Jak się okazuje, Agnieszka przytyła w ciąży 20 kilogramów, a po porodzie waga zmniejszyła się o 8 kg. Później waga stopniowo malała i trzeba przyznać, że obecnie figura gwiazdy jest niezwykle atrakcyjna. Co więcej, Aga zdradziła, że je wszystko na co ma ochotę, również jeśli chodzi o słodycze.

“W ciąży nazbierałam 20 dodatkowych kilogramów, po porodzie ważyłam 8 kg mniej, a po 3,5 miesiąca zleciało kolejne 7:) I żeby była jasność, jem wszystko łącznie ze słodyczami🙊 Przy moim Robercie ciężko być asertywnym, kiedy przynosi do domu wiadra batoników😂 Obecnie mam jakieś 5 kg nadwyżki w stosunku do wagi sprzed ciąży. Nie jest źle, lepiej powoli, żeby skóra nadążyła. Lekarz mi powiedział, że ten tłuszczyk z brzucha zniknie jak przestanę karmić. Nie robiłam żadnych specjalnych zabiegów, dałam sobie czas i pozwoliłam na święty spokój. Polecam😉” – czytamy w poście Agnieszki.

Agnieszka Włodarczyk 4 miesiące po porodzie

Pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, wśród których czytamy:

“Wyglądasz rewelacyjnie! 😍🔥”

“Piękna ma Pani sylwetkę ❤️❤️”

“Wygląda Pani perfekcyjnie i kobieco !”

My również jesteśmy pod wrażeniem figury Agnieszki!

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej