Agnieszka Wożniak-Starak ma ogromne wsparcie. Gwiazdy kierują do niej słowa otuchy!

15 września 2019
Przez: : M.S.

W piątek, w dzień premiery nowej edycji Big Brothera”, którego pierwotną prowadzącą była Agnieszka, dziennikarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie poruszający wpis. Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy. Agnieszka Wożniak-Starak ma ogromne wsparcie wśród wielu osób z show- biznesu!

Ostatni miesiąc dla Agnieszki był prawdopodobnie najgorszym okresem w jej życiu. Kilka tygodni temu zginął jej ukochany mąż i aż ciężko sobie wyobrazić, co obecnie przeżywa. Od tej pory dziennikarka usunęła się z życia publicznego. Zrezygnowała z roli prowadzącej „Big Brothera”, a jej rolę przejęła Gabi Drzewiecka.

Dzień przed pogrzebem wdowa po Piotrze, opublikowała jedynie nekrolog, w którym pożegnała swojego ukochanego męża, prosząc go o dodanie siły.

Agnieszka Wożniak-Starak przerwała milczenie

W piątek, 13 września, miała miejsce premiera „Big Brothera”. Z tej okazji, Agnieszka postanowiła przerwać milczenie i pierwszy raz od śmierci męża opublikowała post na swoim Instagramie, o czym pisaliśmy tutaj. W bardzo poruszającym wpisie podziękowała swoim przyjaciołom za ogromne wsparcie i energię jaką dostaje od nich. Ponadto zwróciła się do Gabi, zapewniając ją, że trzyma kciuki za jej debiut w „Big Brotherze” i całym sercem jej z nią:

„Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!”

Agnieszka Wożniak-Starak ma ogromne wsparcie

Pod zamieszczonym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów jak i również wielu osób z polskiego show- biznesu. Wiele gwiazd okazało swoje wsparcie.

“Trzymaj się dzielnie Aga! ♥️”napisała Natalia Siwiec.

“Całym sercem z Tobą ❤️❤️” – zapewniła Sablewska.

Tulę Cię mocno do serca Kochana Moja❤️❤️❤️❤️” skomentowała Magda Steczkowska.

“Śniłaś mi się dzisiaj. Przytulam❤️”wyznała Agnieszka Włodarczyk.

“❤️ Aga calym sercem z Tobą❤️” – napisała Zosia Zborowska.

Dodatkowo wiele gwiazd okazało swoje wsparcie zamieszczając pod postem serduszka m.in. Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Łukasz Jemioł.

Piękny wpis zamieścił Leszek Stanek, który we wzruszających słowach wyraził podziw wobec Agnieszki:

“Agnieszka Twoje słowa są świadectwem tego jakim jesteś niezwykłym człowiekiem… Twoje słowa są świadectwem pięknej miłości, świadectwem silnej kobiety… Nigdy nie wątpiłem w Ciebie ani w to że dasz rade. Pokazałaś to wiele razy wcześniej więc i teraz przetrwasz te burze bo wiesz że słońce kiedyś znowu zaświeci?￰゚ヨᄂ? Magnolie są piękne to prawda… ?”

Nie zabrakło również odpowiedzi Gabi Drzewieckiej, która podziękowała Agnieszce za wsparcie:

„♥️♥️♥️♥️♥️Aga, Twoje wsparcie i życzliwość czułam zawsze. Bardzo Ci za to dziękuję i wysyłam Ci dużo miłości ♥️♥️♥️♥️♥️”

Ponadto, wszyscy prowadzący “Big Brother” w jednym z wejść, pojawili się z przyczepionymi na ubraniu literkami AWS, okazując tym samym wsparcie dla Agnieszki, pisaliśmy o tym tutaj. Małgorzata Ohme w rozmowie z “jastrzabpost” powiedziała:

“To jest klasa Agnieszki. Wiem, że ona jest sercem z nami. Jeśli widzieliście, dzisiaj mieliśmy literki A-W-S, każdy z nas. Ponieważ jesteśmy Agnieszka myślami z Tobą. Każdy z nas.”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej