Piękny gest prowadzących „Big Brother” w kierunku Agnieszki Woźniak – Starak!

14 września 2019
Przez: : J.J

Do domu wielkiego brata weszli uczestnicy programu. W zastępstwie dotychczasowej prowadzącej wystąpiła Gabi Drzewiecka. Gospodarze programu postanowili wesprzeć swoją koleżankę z planu! Piękny gest prowadzących w kierunku Agnieszki Woźniak – Starak!

Dotychczasową prowadzącą reality –show „Big Brother” była Agnieszka Woźniak-Starak. W wyniku ogromnej tragedii, która ją spotkała kobieta zdecydowała się zrezygnować z prowadzenia w show i wycofać (miejmy nadzieję chwilowo!) z medialnego świata. Przypominamy – W zeszłym miesiącu zginął tragicznie mąż Agnieszki – Piotr Woźniak-Starak.

W wyniku wypadku motorówki na jeziorze Kisajno mężczyzna odszedł pozostawiając w żałobie rodzinę i najbliższych – przeczytacie o tym m.in. TUTAJ!  Za cztery dni minie miesiąc odkąd Piotra nie ma już z nami, a dopiero w dniu wczorajszym jego żona Agnieszka zdecydowała się na wzruszający wpis, pierwszy raz po śmierci męża – o tym natomiast TUTAJ!

W dniu wczorajszym ruszyła druga część „Big Brothera”. Miejsce Agnieszki zajęła – Gabi Drzewiecka – przeczytacie o tym TUTAJ. Prowadząca show wraz z pozostałymi Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem zdecydowała się na piękny gest w kierunku Agnieszki Woźniak-Starak. Po ostatniej przerwie programu prowadzący ukazali się w ubraniach z literkami AWS na cześć Agnieszki! Małgorzata z literką –A , Gabi – W, Filip z literką – W.

View this post on Instagram

A post shared by Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

„Big Brother” – Prowadzący zdecydowali się na piękny gest w kierunku Agnieszki Woźniak – Starak!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy tego samego dnia Agnieszka zdecydowała się na wzruszający wpis na swoim Instagamie. Nie zabrakło w nim wsparcia dla koleżanek i kolegów z „Big Brothera”:

“Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!”

To piękny gest ze strony Małgorzaty, Gabi i Filipa! Tacy przyjaciele to skarb!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej