Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie po głośnym wywiadzie z Bożeną Dykiel

26 października 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu w studio Dzień Dobry TVN gościła Bożena Dykiel, a jej wywiad, w którym opowiadała o leczeniu depresji, odbił się szerokim echem w mediach. Teraz o wystąpieniu aktorki wypowiedziała się prowadzącą DDTVN Agnieszka Woźniak-Starak.

Bożena Dykiel w DDTVN

Bożena Dykiel znana jest widzom stacji TVN głównie za sprawą wcielania się w jedną z głównych ról w serialu Na wspólnej. Serialowa Maria występuje w popularnej produkcji już ponad 18 lat.

Ostatnio głośno jest o Bożenie Dykiel dzięki jej kontrowersyjnemu wywiadowi, którego udzieliła w sobotni poranek w Dzień Dobry TVN. Aktorka, która od kilku edycji była ambasadorką kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję” w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiadała, jak poradzić sobie z chorobą, którą jest depresja. Dykiel przekonywała, że odpowiedzialny za depresje u niektórych osób jest między innymi niedobór litu, a leczyć chorobę można poprzez ubieranie specjalnych okularów, które niespodziewanie zaczęła reklamować przed kamerami.

Konsekwencją zaskakującego wystąpienia aktorki w Dzień Dobry TVN był fakt, że Fundacja Twarze depresji, która Bożena Dykiel była ambasadorka od kilku lat, rozwiązała z nią współpracę.

Zobacz także: Koniec współpracy Bożeny Dykiel z Fundacją.

Wywiad z Bożeną Dykiel
Bożena Dykiel w studio DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak o Dykiel

Głośne wystąpienie Bożeny Dykiel od kilku dni jest szeroko komentowane przez internautów, którzy zarzucają stacji, że wywiad z aktorką całkowicie zniknął z sieci, a TVN nie komentuje całej sytuacji i udaje, że cała sprawa nie miała miejsca.

Agnieszka Woźniak-Starak, która wspólnie z Ewą Drzyzgą prowadziła burzliwą rozmowę z Bożeną Dykiel, zakończyła wywiad w studio z aktorką słowami:

„Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach.”

Po kilku dniach milczenia odnośnie wystąpienia aktorki z Na wspólnej w śniadaniówce, Agnieszka postanowiła skomentować całe zamieszanie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na Instagramie Woźniak-Starak pojawił się wpis, w którym prezenterka DDTVN przyznaje, że wywiad z aktorką był dla niej dużym zaskoczeniem, jednak cieszy się, że wypowiedzi Bożeny Dykiel zapoczątkowały dyskusję na temat choroby, jaką jest depresja.

„Wiecie co? Wszystko dzieje się po coś. Czasem z najtrudniejszych sytuacji rodzi się coś dobrego. Śledzę to, co dzieje się w mediach po naszej głośnej, sobotniej rozmowie z Panią Bożeną Dykiel. Tak, to było duże zaskoczenie, ale bardzo się cieszę, że nasz program rozpoczął tak szeroką, merytoryczną i potrzebną dyskusję na temat depresji. Myślę, że nauczymy się z niej o wiele więcej niż z kolejnej kampanii społecznej, która zapewne przeszłaby bez echa. Tyle” – napisała Agnieszka

Zgadzacie się ze słowami Agnieszki?

źródło: Instagram Agnieszki Woźniak-Starak/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej