Połącz się z nami

Aleksandra Kielan – MISS SPORTU! Kim jest zwyciężczyni?

Moda i uroda

Aleksandra Kielan – MISS SPORTU! Kim jest zwyciężczyni?

Miss Polonia Sportu to tytuł, który otrzymała młoda i piękna Aleksandra Kielna. Zobaczcie więcej informacji na temat jej osoby i całego wydarzenia!

17 sierpnia został zorganizowany event Miss Polonia Sportu 2019! Impreza odbyła się w Serocku, w hotelu Narvil Conferenc & Spa. Główny tytuł zaszczytnie zdobyła Aleksandra Kielan! Kim jest nieznajoma? Przekonajcie się! Aleksandra KielanMISS SPORTU!

20 pięknych i wysportowanych kobiet stanęło do walki o tytuł Miss Polonia Sportu! Kobiety miały jeden cel – wykazać się w konkurencjach sportowych i zgarnąć tytuł!

Konkurencje zostały wymyślone i przeprowadzone przez team FITNESS TOUR, który gromadzi w sobie znanych i cenionych trenerów. Należą do nich: Agata Dąbrowska, Tomasz Choiński, Marcin Olpiński, Katarzyna Kępka, Agata Biernat, Nikodem Finke, Dawid Krakowiak, Maciej Jopek, Ola Żelazo, Szymon Gaś i Angelika Maciążek.

Aleksandra Kielan – MISS SPORTU!

Kobiety rywalizujące o tytuł Miss Sportu rozpoczęły zgromadzenie od rozgrzewki i zajęć fitness dance.
Odbyły się takie ćwiczenia jak: plank, czołganie, bieg slalomem, tor przeszkód, skakanie na skakance, kręcenie hulahoop. Otrzymywały za to punkty, które odzwierciedlały poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Kim jest zwyciężczyni?

Werdykt wskazał najpiękniejszą i najbardziej wysportowaną. Została nią Aleksandra Kielan. Kobieta ma 21 lat i pochodzi z Częstochowy. W życiu prywatnym interesuje się oczywiście sportem, a przede wszystkim surfingiem, acro-yogą i tańcem! Wytrenowane ciało współgra z piękną urodą młodej kobiety. Aleksandra od pięciu lat jest modelką w Polsce oraz poza granicami kraju.

Jak słusznie zauważył portal „Party” w bieżącym roku Miss Polonia obchodzić będzie swoje 90-lecie istnienia. Gala odbędzie się już na jesień. Do tej pory koronę i tytuł nosiło 40 Polek.

Kim tak właściwie jest miss?

„Miss Polonia to kobieta nie tylko piękna, ale również inteligentna, elokwentna. Miss Polonia aktywnie wspiera działalność charytatywną pomagając domom dziecka, fundacjom, dzieciom chorym i biednym. (…) Stąd też finalistki Miss Polonia w ramach konkurencji Miss Sportu zachęcają do aktywności fizycznej i dbania o zdrowie i kondycję!”

Myślicie, że zwycięstwo i tytuł Miss Sportu pomoże Aleksandrze w rozpoczęciu ogromnej kariery?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry