Połącz się z nami

Aleksandra Szwed: [wiek, filmy, programy, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Aleksandra Szwed: [wiek, filmy, programy, dziecko, Instagram]

Aleksandra Szwed to aktorka, która nie boi się podejmować nowych wyzwań. Niewątpliwie, to między innymi dlatego może pochwalić się licznym gronem fanów. Już niedługo będziemy mogli oglądać ją w nowym programie telewizyjnym Star Voice. Gwiazdy mają głos. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej życia prywatnego, a także kariery!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Szwed: wiek

Kobieta ma 29 lat, urodziła się 8 sierpnia 1990 roku w Warszawie. Swoją urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Nigerii. Ukończyła studia na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej z tytułem magistra na kierunku kulturoznawstwo. Oprócz tego, że grywa w produkcjach telewizyjnych, jest także modelką, prezenterką oraz konferansjerką.

Aleksandra Szwed: filmy

Zanim zaczęła karierę w telewizji, należała do zespołu, z którym występowała Majka Jeżowska. Największą popularność przyniosła jej rola Elizy w serialu Rodzina zastępcza. Grała w nim aż 10 lat. Oprócz tego, na swoim koncie ma wiele epizodycznych ról w filmach i dubbingu. Ponadto, grywa również w spektaklach teatralnych. Wzięła również udział w sesji zdjęciowej do magazynu Playboy.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  / SaleMonster (@aleksandra_szwed)

Aleksandra Szwed: dziecko

Aktorka ma już za sobą kilka związków. Spotykała się z synem Tomasza Stockingera i gitarzystą zespołu Afromental – Baronem. Aktualnie tworzy szczęśliwą relację z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim, z którym ma syna Borysa. Chłopiec przyszedł na świat w styczniu 2015 roku.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez A / SaleMonster (@aleksandra_szwed)

Aleksandra Szwed: programy

Tak jak pisaliśmy wcześniej, kobieta chętnie podejmuje nowe wyzwania. Między innymi, doskonale poradziła sobie w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, gdzie ze swoim partnerem zajęła pierwsze miejsce. Wzięła także udział w Jak oni śpiewają, Twoja twarz brzmi znajomo oraz Taniec z gwiazdami. Niebawem na antenie TVP pojawi się nowe show, w którym ją zobaczymy. Voice Star to produkcja, w której w konkursie wokalnym zmierzą się ze sobą celebryci.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  / SaleMonster (@aleksandra_szwed)

Aleksandra Szwed: Instagram

Jej profil na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @aleksandra_szwed. Aktywność Oli Szwed śledzi już ponad 87 tysięcy użytkowników. To z niego na bieżąco dowiemy się, nad czym pracuje oraz zobaczymy efekty sesji zdjęciowych, w których bierze udział.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry