Połącz się z nami

Andrzejewicz nadal zachwyca sylwetką. Co za nogi!

Andrzejewicz nadal zachwyca sylwetką.

Moda i uroda

Andrzejewicz nadal zachwyca sylwetką. Co za nogi!

Od kiedy Gosia Andrzejewicz zrzuciła parę kilogramów, ponownie wzbudza spore zainteresowanie. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad jej nowym obliczem. Zdjęcia, na których pokazuje szczupłe nogi, również nie mogło zostać bez komentarza. Andrzejewicz nadal zachwyca sylwetką. Zobaczcie!

Ostatnio Gosia Andrzejewicz przeszła wielką metamorfozę. Postanowiła zadbać o swoje zdrowie, a przy tym także odmienić swój wizerunek. Zrzuciła parę kilogramów, zmieniła fryzurę oraz również inaczej zaczęła się ubierać. Wszystko to zwróciło z pewnością ponownie uwagę mediów i fanów na jej postać.

Przy podsumowaniu mijającego roku Gosia sama też wspomniała, że zmiana wyglądu była dla niej bardzo ważna.

„Metamorfoza figury, która sprawiła, że czuję się hot trzydziestką😂i w końcu mam jędrne ciało, a na wadze 5 z przodu😁Tu muszę podziękować mojemu trenerowi Kamilowi, który bardzo mi w tym pomógł. ⭐️Nowa fryzura, która komunikuje zmiany w moim życiu. @k.gorczewska@atelierjaroslawcielniak ⭐️Nowa stylistka @miss_chaos_stylist , która zamieniła mój styl faszyn from raszyn na Hollywood style😂”- napisała Gosia na Instagramie.

Osiągnięcie obecnej sylwetki niewątpliwie było niełatwym wyzwaniem i kosztowało ją z pewnością sporo wysiłku. Jednakże teraz może spokojnie powiedzieć, że było warto.

Za sprawą tej metamorfozy, niewątpliwie otworzył się też nowy rozdział w jej karierze muzycznej. Niedawno miała miejsce premiera jej nowego teledysku. Klip został ciepło przyjęty przez fanów i obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem na You Tube. To jednak nie koniec, bo Gosia zapowiada kolejne nagrania, ma w planach również więcej koncertować i spotykać się z fanami.

Andrzejewicz nadal zachwyca sylwetką.

Gosia Andrzejewicz rzeczywiście wygląda bardzo dobrze, co również pokazuje na zdjęciach zamieszczanych na Instagramie. Nie wstydzi się swojego ciała i często możemy oglądać ją w krótkich kreacjach odsłaniających nogi. Fani nie mogą się napatrzeć i dają temu wyraz w komentarzach:

„Wyglądasz tak pięknie, ze nie mogę się napatrzeć !” 


„Gosia, co za ogień 🔥”


„Zjawiskowo wyglądasz 😘…”


„Charming „

View this post on Instagram

Kiedy dzisiaj przeglądałam telefon robiąc dla Was podsumowanie roku na instastory uświadomiłam sobie jak wiele wyjątkowych sytuacji wydarzyło się w tym roku. Czuję ogromną wdzięczność za wspaniały, kolorowy i bardzo szczęśliwy rok. Bez bliskich i wspierających mnie osób żaden mój sukces, postęp nie smakowałby tak dobrze❤️ Mam obok siebie cudownych ludzi, którzy otaczają mnie miłością, życzliwością, dobrem i przyjaźnią. Naprawdę to doceniam i bardzo im dziękuję, że są w moim życiu. Ten rok to : ⭐️Niezliczona ilość rewelacyjnych koncertów w Polsce i za granicą ( Oslo, Wiedeń ) Dziękuję moim tour menagerom za fantastyczną trasę ❤️ Sławek, Robert i Dawid jesteście świetni! Dziękuję wszystkim fanom, z którymi spotykałam się w tym roku. Dziękuję Wam także za wszystkie prezenty, którymi mnie obsypaliście❤️ ⭐️Podróże, o których zawsze marzyłam. Dziękuję Norbert za wspólne chwile❤️ ⭐️Metamorfoza figury, która sprawiła, że czuję się hot trzydziestką😂i w końcu mam jędrne ciało, a na wadze 5 z przodu😁Tu muszę podziękować mojemu trenerowi Kamilowi, który bardzo mi w tym pomógł. ⭐️Nowa fryzura, która komunikuje zmiany w moim życiu. @k.gorczewska @atelierjaroslawcielniak ⭐️Nowa stylistka @miss_chaos_stylist , która zamieniła mój styl faszyn from raszyn na Hollywood style😂 Moje postanowienia ? Nagrać nowe utwory i chociaż dwa teledyski. Być bardziej uporządkowaną i zdyscyplinowaną osobą. Dbać o dietę i wysiłek fizyczny. Podróżować i kochać jak najwięcej, bo MIŁOŚĆ jest dla mnie najważniejsza❤️ Poza tym chciałabym częściej się z Wami spotykać moi Kochani Fani❤️❤️❤️ Już teraz zapraszam Was na pierwszy koncert w Nowym Roku, który odbędzie się 11 stycznia w Warszawie w klubie Glam⭐️ W Nowym 2020 roku życzę Wam zdrowia, radości, z tego, co mamy, szczęścia, czułości, wysportowanej figury, sukcesów, spełnienia marzeń i dużo miłości pełnej wsparcia, która uszczęśliwia ❤️❤️❤️ Szczęśliwego Nowego Roku ⭐️🤩🥰 Happy 2020 everyone! ❤️I feel so lucky to be surrounded by so many amazing people🥰 I’m excited for 2020 and what it will bring and I’m thankful for all your support and love❤️ Sending you all Love, laughter, health and abundance. Let’s all go into this new decade with love ❤️❤️

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand) on

A wam jak się podoba nowa sylwetka Gosi Andrzejewicz?

My życzymy jej powodzenia i spełnienia planów na nowy 2020 rok.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry