Ania Laskowska: [The Voice Kids 6, wiek, Instagram]

28 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Ania Laskowska to uczestniczka 6 edycji The Voice Kids, która doszła do finału w drużynie Tomsona i Barona. Kim jest ile, ma lat i co wiadomo o Ani z The Voice Kids 6?

Ania Laskowska: wiek

Ania z The Voice Kids 6 o 13-letnia nastolatka, pełna radości i otwarta na świat. Niebywały talent wokalny w dziewczynce odkryła jej babcia już kilka lat temu podczas wspólnych powrotów z przedszkola do domu. Od szóstego roku życia Ania uczy się solowego śpiewu i jest także członkinią zespołu.

Ania już od 8 lat uczęszcza do klasy fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej w Gliwicach. Jak sama przyznaje, śpiew i granie na fortepianie to jej największe pasje. 13-latka marzy o tym, aby w przyszłości występować na światowych scenach. Lubuje się w nieoczywistych połączeniach dźwięków, improwizacji oraz w sushi.

The Voice Kids 6

W sobotę, 29 kwietnia o godz. 20:05 rozpocznie się finał szóstej edycji programu The Voice Kids. W drużynie Cleo o wygraną walczyć będą Michał Zarzeka, Pola Płowiak i Marysia Stachera, w drużynie Dawida Kwiatkowskiego na scenie wystąpią Miłosz Skierski, Martyna Gąsak i Leon Olek, a w drużynie Tomsona i Barona, poza Anią, zobaczymy także Kingę Kipigroch oraz Marcela Tułacza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ania🪬 (@anialaskowska_)

Ania Laskowska zaprezentowała się przed jurorami w 6 edycji The Voice Kids po raz pierwszy podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy zaśpiewała niełatwy utwór Natalia Kukulskiej „Piosenka światłoczuła”. Wykonie 13-latki przypadło do gustu wszystkim trenerom, którzy walczyli o to, aby Ania dołączyła do ich drużyn, jednak młoda wokalistka swoją przygodę z programem The Voice Kids postanowiła kontynuować w drużynie Tomsona i Barona. Czy Ania Laskowska wygra 6 edycję muzycznego talent-show? Przekonamy się już podczas finału The Voice Kids.

Ania Laskowska: Instagram

Ania Laskowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto finalistki 6 edycji programu The Voice Kids pod nazwą @anialaskowska_.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej