Ania Lewandowska zachwyca w nowej fryzurze – modnie i wygodnie!

19 lutego 2021
Przez: : MC

Ania Lewandowska zachwyca w nowej fryzurze! Tym razem gwiazda pokazała się w zupełnie innej odsłonie. Modne, praktyczne i wygodne upięcie sprawdzi się na włosach wielu kobiet.

Ania Lewandowska to jedna z czołowych polskich gwiazd. Żona wybitnego piłkarza spełnia się na wielu płaszczyznach, a jej kariera stale się rozwija. Ania wraz z Robertem tworzą szczęśliwe małżeństwo, a owocem ich miłości są dwie urocze córeczki: Klara i Laura. Internauci ochoczo śledzą losy rodziny Lewandowskich i mocno im kibicują.

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu, dumna żona i spełniona mama. Warto wspomnieć, że gwiazda ma na swoim koncie również wiele osiągnięć sportowych. Mimo, że Ania jakiś czas temu zrezygnowała z kariery sportowej, wciąż ma na siebie wiele pomysłów. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych influencerek. Ponadto jest właścicielką marki kosmetycznej “Phlov”, która cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii.

Zobacz także: Lewandowska pochwaliła się kolejnym wnętrzem domu. Zobaczcie luksusową jadalnię

Ania Lewandowska zachwyca w nowej fryzurze!

Trzeba przyznać, że długie i gęste włosy Ani dają możliwość na wykonanie wielu fryzur i upięć. Tym razem gwiazda zdecydowała się na dobierane warkocze, które są świetnym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet. Tak upięte włosy nie tylko świetnie wyglądają, ale zapewniają wygodę i dodatkowo nie plączą się.

Dobierane warkocze to nieustający hit, który od lat cieszy popularnością wśród kobiet. Fryzura ta znana jest także pod nazwą “warkocze bokserskie”. Ania postawiła tym razem na warkocze holenderskie, czyli wypukły, wystający splot. Wyglądają one niezwykle efektownie, a ich wykonanie jest niewiele trudniejsze od klasycznych dobieranych. Aby uzyskać warkocz holenderski należy zaplatać dobierane pasma zawsze od dołu.

Ania Lewandowska zachwyca w nowej fryzurze! A jak Wam podoba się upięcie Ani?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej