Połącz się z nami

Ania Starmach KIEDYŚ I DZISIAJ! Przeszła ogromną metamorfozę! Zobaczcie!

Ania Starmach

Moda i uroda

Ania Starmach KIEDYŚ I DZISIAJ! Przeszła ogromną metamorfozę! Zobaczcie!

Ania Starmach jest wszystkim znana z programów takich jak „MasterChef” i ” MasterChef Junior”. Metamorfoza jurorki kulinarnych show jest naprawdę spektakularna, a Ania przez lata zmieniła się nie do poznania! Zobaczcie jej stare zdjęcia, które bez wątpienia Was zaskoczą!

Kilka słów o Ani Starmach

Wszyscy lubimy oglądać metamorfozy gwiazd i dopiero wtedy zauważamy jak nasi ulubieni celebryci zmienili się na przestrzeni lat. Metamorfozy dla większości są bardzo inspirujące, a nasi idole nie zawsze wyglądali tak idealnie, jak teraz. Ania Starmach kiedyś prezentowała się zupełnie inaczej i w jej przypadku bez wątpienia można powiedzieć, że z biegiem lat wygląda coraz lepiej! Teraz jurorka TVN wygląda wręcz olśniewająco! Zobaczcie jej przemianę!

Popularna kucharka i jurorka, jak możemy zauważyć, na jej starych fotografiach od zawsze zachwycała swoim promiennym uśmiechem. Kilka lat temu przeszła jednak niesamowitą przemianę, która sprawiła, że wygląda jeszcze lepiej! Jak widzimy Starmach, jakiś czas temu bardzo schudła i zmieniła fryzurę. Otrzymała ona nawet statuetkę „Gwiazda Plejady” w kategorii „Metamorfoza Roku”! Co robiła, by aż tak bardzo zmienić swój wizerunek?

Metamorfoza Ani Starmach

Jak możemy się dowiedzieć, Ania schudła aż 9 kilogramów. Jak przyznała w jednym z wywiadów, kiedy jest na planie „MasterChefa” nie stosuje żadnej diety, bo jak wiadomo, na planie nie raz musi spróbować różnych potraw, które często są bardzo kaloryczne. Natomiast chwilę rozpusty zastępuje później treningami, które czasowo uzależnia od tego, ile w danym dniu zjadła kalorii!

Zobacz także: Ania Starmach po raz drugi została mamą!

„Na planie MasterChefa nie mogę powiedzieć ”nie jem chleba, nie jem mięsa, nie jem boczku, nie jem słodyczy”, więc nie odmawiam sobie. Ale nie odmawiam sobie też treningów. Potem czekają mnie godzina, dwie albo trzy na siłowni. Zależy od tego, ile tysięcy kalorii zjadłam”– powiedziała w rozmowie z „Jastrząb post”.

Wraz z utratą kilogramów jurorka całkowicie zmieniła swój styl. Zaczęła częściej odsłaniać nogi i pokazywać się w bardziej kobiecych stylizacjach. Ania kiedyś i dziś to bez dwóch zdań dwie całkowicie inne osoby, jedyne co rzuca się w oczy i zostało bez zmian, to jej promienny uśmiech, który jest jej znakiem rozpoznawczym! Zobaczcie, jak Ania zmieniła się przez 10 lat!

My jesteśmy zachwyceni jej metamorfozą, a trzeba dodać, że Ania aktualnie spełnia się w roli mamy i po ciąży wygląda również zachwycająco!

Co sądzicie o tak wielkiej metamorfozie jurorki TVN?

Źródło: Instagram Ani Starmach

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry