Połącz się z nami

Ania Stelmaszczyk oceniła nowych uczestników „Rolnik szuka żony”! Co o nich sądzi? Ma swoich faworytów!

Ania z Rolnik szuka żony 6.

Rozrywka

Ania Stelmaszczyk oceniła nowych uczestników „Rolnik szuka żony”! Co o nich sądzi? Ma swoich faworytów!

Ania Stelmaszczyk, którą poznaliśmy w 6. edycji programu Rolnik szuka żony, zdradziła nam, co myśli o  nowych bohaterach produkcji stacji TVP. Który z uczestników najbardziej zapadł jej w pamięci? 

Rolnik szuka żony

Przez wszystkie edycje programu Rolnik szuka żony poznaliśmy mnóstwo osób, które przed kamerami  szukały swojej drugiej połówki. Bohaterami 6. sezonu reality-show byli m.in. Ania oraz Jakub, którzy zaskarbili sobie ogromną sympatię widzów. Rolnik szybko zauroczył się atrakcyjną brunetką, a wielu fanów  programu od początku trzymało kciuki za tę dwójkę. 

Zobacz także: Ania Stelmaszczyk została blondynką! Zaskakująca metamorfoza.

Ania i Kuba szczęśliwie dotrwali do finałowego odcinka, po którym przez kilka miesięcy kontynuowali swoją relację. Jak już wiadomo po pewnym czasie postanowili się rozstać. Choć związek Anny i Jakuba to już  przeszłość, to uczestnictwo w programie sprawiło, że Ania Stelmaszczyk zyskała wiernych fanów, z którymi ma  stały kontakt na swoim Instagramie. 

My postanowiliśmy zapytać byłą uczestniczkę Rolnik szuka żony, co myśli o nowych bohaterach reality show? Czy któryś z uczestników zapadł jej w pamięci? 

Ania Stelmaszczyk oceniła uczestników 8. sezonu

Już 19 września startuje nowa edycja Rolnik szuka żony, w której bliżej poznamy dwie rolniczki – Kamilę i  Elżbietę oraz trzech rolników – Krzysztofa, Kamila i Stanisława. Co o nowych bohaterach reality-show sądzi  Ania? Ma swoich faworytów? 

„Nie skupiłam się zbytnio na nowych uczestnikach, choć w pamięci utkwiły mi Panie. Obie bardzo piękne  i sprawiają wrażenie bardzo dojrzałych emocjonalnie, a Panowie szukają dziewczyn z tzw. ”czystą  kartą”. To mi zapadło w pamięci (śmiech) „- powiedziała nam Ania 

Rolnik szuka żony 8.
Bohaterowie 8. edycji Rolnik szuka żony.

Była uczestniczka Rolnik szuka żony zdradziła w rozmowie z Obcas.pl, iż nie chciałaby oceniać nowych  bohaterów programu przez pryzmat telewizji, gdyż nie wszystko co widzimy na ekranach, jest takie samo  w rzeczywistości. 

„Nie chcę oceniać ludzi przez pryzmat TV, bo bywa i tak, że nawet znając już pewne osoby, z czasem  okazuje się, że są zupełnie inne niż myślałam. TV przecież nie jest w stanie wszystkiego pokazać, albo i  też my nie chcemy o wszystkim mówić przed kamerą”- powiedziała w rozmowie z Obcas.pl 

Ania doskonale wie, jak wygląda program od podszewki. Jak zaznaczyła, bardzo dobrze wspomina okres  na planie zdjęciowym do szóstego sezonu. Dodała również, że na pewno będzie śledziła nową edycję Rolnik szuka żony. 

„Będę oczywiście oglądać i kibicować (przypominają mi się nagrania, które naprawdę były super)”- dodała.

Też już nie możecie się doczekać nowej edycji Rolnika?

Źródło: Instagram Ani Stelmaszczyk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry