Połącz się z nami

Anna i Robert Lewandowscy padli ofiarami oszustów! Ostrzegają swoich fanów!

Z życia gwiazd

Anna i Robert Lewandowscy padli ofiarami oszustów! Ostrzegają swoich fanów!

Lewandowscy jako osoby publiczne muszą się zmagać z wieloma nieprzyjemnościami. Tym razem padli ofiarami oszustów, którzy bezprawnie wykorzystali ich wizerunek. Para zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie! Zobaczcie!

Robert jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie, a jego żona również cieszy się dużym zainteresowaniem prasy i opinii publicznej. Obydwoje są sportowcami i promują zdrowy tryb życia. Dzięki swojej popularności, którą wykorzystują na różne sposoby, mogą zrobić dużo dobrego. Angażują się między innymi w różnego rodzaju akcje charytatywne, jak i rozwijają swoje biznesy.

View this post on Instagram

My love ❤️ @annalewandowskahpba

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Jednak wszędzie znajdą się i tacy, którzy na tym, co osiągnęli Lewandowscy, chcieliby to wykorzystać. Wszystko wskazuje na to, że oszuści wykorzystali wizerunek Roberta i Ani do reklamowania produktów, pod którymi ta dwójka się nie podpisała!

Teraz małżonkowie, umieszczając w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie wydali oświadczenie, w którym ostrzegają swoich fanów przed OSZUSTAMI, którzy bez skrupułów wykorzystali i to już nie pierwszy raz, ich wizerunek!

„⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek”– takimi słowami zaczęli swój wpis.

Oszuści posunęli się nawet do tego, że zamieszczają fałszywe wywiady z Robertem i Anią, aby jeszcze bardziej wypromować swój produkt.

„Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań”.

Lewandowscy nie zamierzają tego puścić płazem i jak sami zaznaczyli w poście podjęli już kroki prawne, bo nie zgadzają się z tego typu zachowaniami!

„Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom”.

Robert i Ania to nie jedyne osoby, które spotkały się z tego typu oszustwem. Jakiś czas temu „rywalka” Ani, Ewa Chodakowska również padła ofiarą tego typu oszustów. Pisaliśmy o tym TUTAJ!

Również Anna Mucha musiała się zmierzyć z tego typu problemem, którego również nie zamierzała przemilczeć. Artykuł na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Coraz więcej sławnych osób zabiera głos, kiedy tylko zobaczą, że ich wizerunek jest wykorzystywany do niecnych rzeczy, jednak my również powinniśmy być czujni! Znane osoby często reklamują produkty, które polecają na swoich kontach w social mediach, a każda podejrzana reklama z ich udziałem powinna zwrócić naszą uwagę, iż może to być zwykłe oszustwo i wyłudzenie naszych pieniędzy!

Spotkaliście się z takimi internetowymi oszustami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry