Połącz się z nami

Anna Mucha PADŁA OFIARĄ OSZUSTWA! Aktorka opublikowała FILMIK!

News

Anna Mucha PADŁA OFIARĄ OSZUSTWA! Aktorka opublikowała FILMIK!

Ostatnio na Instagramie Anna Mucha zamieściła filmik na którym zaprzecza jakoby reklamowała środek dietetyczny, który działa cuda, pozwalając szybko stracić zbędne kilogramy. Okazuje się, że nie tylko jej wizerunek został bez zgody wykorzystany. Zobaczcie!

Jak już wiemy Anna Mucha często komunikuje się ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Za pośrednictwem relacji na Instagramie często wypowiada swoje zdanie o otaczającej rzeczywistości, ostatnio pokazała nam jak wyglądał jej dzień kiedy podjęła próbę spędzenia go nie używając plastiku (pisaliśmy o tym TUTAJ!). Nierzadko w ten sposób również komentuje plotki na swój temat.

Tym razem zamieściła nagranie, po tym jak dowiedziała się, że w sieci krążą reklamy środków odchudzających z jej udziałem. W reklamie wystąpiła jej postać i pojawił się tam również cytat jej rzekomej wypowiedzi:

 „Nie mogę uwierzyć jak łatwo było. Nie zmieniłam niczego w mojej diecie, ani w codziennej rutynie, ale tłuszcz rozpuszczał się jak masło. Kocham ten produkt! W końcu znalazłam coś co, co po prostu działa”– napisano cytując niby Annę Muchę.


źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

Aktorka od razu zareagowała, stanowczo zaprzeczając jakoby brała dała pozwolenie na wykorzystanie jej wizerunku do tego typu reklamy.

„Kochane, kilka z was otrzymało na Instagramie informację, że reklamuję dodatek do diety. Kochani, błagam was, nie wierzcie w to. To jest oszustwo i nie wierzcie w to, że ja wam wciskam jakieś suplementy. Nie bierzcie do ust czegoś, czego wcześniej nie sprawdziliście, co nie jest zdrowe i bezpieczne. Przede wszystkim nie wierzcie w to, że ja wam wciskam tego typu kity, nie wciskam!”– powiedziała.


źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha przestrzegła przed braniem jakichkolwiek nieznanych środków dietetycznych, a następnie już z charakterystycznym dla niej humorem zdradziła znany jej sposób na szybka utratę wagi.

„Znam jeden sposób na szybką utratę wagi, nawet w ciągu jednej nocy! Wystarczy odciąć sobie nogę albo urodzić dziecko. Miłego!” – z żartem powiedziała.


źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

źródło: screen z Instastories 
ttps://www.instagram.com/taannamucha/

Okazuje się, że nie tylko wizerunek Anny Muchy została tak perfidnie bez pozwolenia wykorzystany ostatnio informacją o takim oszustwie podzieliła się Ewa Chodakowska (pisaliśmy o tym TUTAJ!).

View this post on Instagram

⚠️ UWAGA ⚠️ PADŁAM OFIARĄ O S Z U S T W A ❗️❗️❗️❗️ Udostępnij ten post ?? żeby OSTRZEC INNYCH ❗️❗️❗️ Polub ten post, żeby dotarł do większej ilości osób.. Nie, nie żebrze o lajki.. Sprawa jest POWAŻNA! Skradziono mój wizerunek i wykorzystano do promocji środka na odchudzanie!! ☠️☠️☠️ http://tn.koraltime.com/ ???? ZGŁASZAJCIE TE STRONĘ!!! To nie pierwszy raz, kiedy jakiś ktoś próbuje dorobić się na moich plecach w tak PASOŻYTNICZY sposób.. Niestety tym razem akcja jest poprowadzona Tak sprytnie, ze nawet Wy – które znacie mnie tyle lat – pytacie mnie czy ten środek naprawdę działa? ??? NIESTETY WIELE OSÓB SIĘ NABRAŁO ?? KOCHANIE!! NIE MAM Z TYM NIC WSPÓLNEGO! Co więcej TAKIE ŚRODKI mogą zagrażać TWOJEMU ZDROWIU I ŻYCIU ❗️❗️ Jestem absolutnie przeciwna wszelkim wspomagaczom i to się NIGDY NIE ZMIENI!! Uwierz mi!! Do moich drzwi pukały przeróżne WYNALAZKI !!! Chciały płacić grube MILIONY za reklamę!! Nie sprzedam się!! NIGDY NIE BĘDĘ PROMOWAĆ ŻADNEGO PRODUKTU, z którego sama nie korzystam!! ROBIE TYLKO TO, POD CZYM JESTEM DUMNA SIĘ PODPISAĆ!! Żadne pieniądze tego nie zmienią ❗️❗️❗️❗️❗️ W tym przypadku sytuacja jest o tyle skomplikowana , ze UWAGA ⚠️⚠️⚠️ Fb promuje to JAKO REKLAMĘ ??? Aż sama w to nie wierze, ze nie sprawdza się wiarygodności reklamowanych postów!! To znaczy ze można tu handlować nielegalnie czym się tylko zechce? ??? W głowie się nie mieści!! Reklama jest oparta na rozmowie ze mną, która nigdy nie miała miejsca!!! W artykule jest screenshot profilu – rzekomo mojego – na insta, który nie jest moim profilem !! Na górze widnieje baner stacji radiowej, żeby było wiarygodnie .. WSZYSTKO PRZEMYŚLANE TAK, żeby wyglądało wiarygodnie ??? Bardzo Was proszę, zgłaszajcie te stronę / fanpage / profil gdzie się da… Brzydzę się oszustwem!! Tfu!! PS. Sprawa oczywiście jest już u prawnika ..

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

A teraz również na Instagramie Ewy Wachowicz znajdujemy ostrzeżenie przed tego typu reklamami z rzekomym jej udziałem.

.„Bardzo dziękuję za Waszą informacje o ponownym wykorzystaniu bezprawnie mojego wizerunku do reklamy niewiadomego pochodzenia środka na odchudzanie!!! Nie mam z tym nic wspólnego!!! Udostępniajcie, informujcie znajomych, by nie dali się nabrać!!! Sprawą zajmuje się policja”napisała Wachowicz.

„Pobiegałam! Wypociłam! Mój sposób na dbanie o siebie to ruch i zdrowa dieta! A jeść uwielbiam. Nie wierzcie w żadne krople odchudzające wykorzystujące nie tylko mój wizerunek, ale i Ani Muchy, czy Ewy Chodakowskiej! Nie ma magicznych środków na spalanie tłuszczu w tydzień!!!Dobrego dnia”dodała w opisie pod ostatnim zdjęciem.

My również przestrzegamy przed spożywaniem nieznanych suplementów, sugerując się jedynie gwiazda biorącą udział w reklamie.

Jak widzimy wiele z nich jest z uzurpowanych!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry