Anna Lewadowska prosi o pomoc dla Ukrainy! SOS Wioski Dziecięce w potrzebie…

28 lutego 2022
Przez: : MC

W związku ze zwiększającą się ilością wschodnich sąsiadów w naszym kraju, Anna Lewandowska postanowiła zaangażować się w pomoc. W mediach społecznościowych zamieściła ważny wpis.

Atak Rosji na Ukrainę

24 lutego 2022 roku wojska rosyjskie rozpoczęły ataki na Ukrainę. Dziś jest 5. dzień walk, a waleczni Ukraińcy zacięcie i skutecznie bronią swojego kraju oraz wolności.

Zobacz także: Klaudia Halejcio ozdobiła swój dom flagą Ukrainy – nie obyło się bez krytyki…

Tysiące obywateli Ukrainy przebywa w schronach. Niektórzy zgłosili się po broń, by walczyć o swój kraj, natomiast setki tysięcy emerytów, kobiet i dzieci udało się w stronę Polski, by w naszym kraju znaleźć pomoc. Warto wspomnieć, że Ukraińcy w wieku od 18 do 60 lat mają zakaz opuszczania kraju.

W związku z napływem uchodźców do Polski, zorganizowano liczne zbiórki i akcje pomocowe. Aktywnie angażują się w nie gwiazdy, które wykorzystują swoje zasięgi do szerzenia pomocy. Wśród nich znalazła się m.in. Anna Lewandowska – jedna z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju, ciesząca się ogromną popularnością oraz sympatią.

Zobacz także: Kuba Błaszczykowski przekazał 250 tys. zł na pomoc Ukraińcom

Anna Lewandowska wspiera Ukrainę

Anna Lewandowska postanowiła aktywnie zaangażować się w pomoc Ukraińcom uciekającym przed wojną. Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie post dotyczący zbiórki na rzecz dzieci kierujących się do Polski. Zbiórka pieniędzy jest rzetelna i zweryfikowana.

“Dziś o 8:00 w Warszawie wystartowała zbiórka rzeczy dla 200 dzieci, które są w drodze do Polski.
➡️ TMT Sport, Górczewska 30. Kochani, dziękuję za wszystkie wiadomości i Wasze zaangażowanie. Jesteście niesamowici!”
– czytamy w poście Ani.

LINK DO ZBIÓRKI TUTAJ

Anna zamieściła również szczegółową listę produktów, które są potrzebne.

“Osoby z Lublina mogą przynosić produkty na adres: Dom Młodzieży SOS, ul. Jutrzenki 1a, 20-538 Lublin” – czytamy w pości.

Produkty potrzebne do pomocy Ukraińcom

Zachęcamy do niesienia pomocy!

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej