Anna Lewandowska W OGNIU pytań o Chodakowską! Przyznała, że jest dla niej KONKURENTKĄ!

10 lipca 2019
Przez: : M.J

Tych dwóch pań chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dwie najpopularniejsze trenerki polek od lat podbijają rynek, a ich produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Od wielu już lat motywują swoje fanki do zmiany trybu życia i aktywności fizycznej. Ale czy faktycznie nie ma między nimi rywalizacji? Na to pytanie odpowiedziała Lewandowska! Zobaczcie!

Lewandowska konkuruje z Chodakowską?

Pytanie na temat rywalizacji pomiędzy Lewandowską a Chodakowską w mediach pojawia się od dawna. Obie panie zawsze podkreślały, że wspierają i kibicują sobie nawzajem, ponieważ dążą do tego samego celu.

Zobacz także: Ania Lewandowska planuje trzecie dziecko? Mamy odpowiedź!

W ostatnim wywiadzie, jaki udzieliła Ania po raz kolejny musiała się zmierzyć z pytaniami na temat swojej koleżanki po fachu. Jak sama przyznała, Chodakowska jest jej konkurentką.

Lewa przyznała szczerze, że faktycznie traktuje Chodakowską jako swoją konkurentkę, ale czy na pewno można to nazwać konkurencją?

“Na tym rynku to jest konkurencja, ale pozytywna, bo robimy obydwie coś dobrego dla Polski, dla społeczeństwa, dla ludzi”– odpowiedziała żona Roberta Lewandowskiego.

Zobacz także: Ewa Chodakowska buduje osiedle! Kolejny sukces!

Na pytanie na temat tego, że krąży opinia, iż Ania buduje bardziej markę premium, a tymczasem Chodakowska swoimi produktami trafia do szerszych mas, Lewandowska stanowczo zaprotestowała!

“Sprzeciwiam się! Wcale tak nie jest! Uważam, że rzeczywiście, jeśli chodzi o jakość produktu, o smak to może być premium. Z cenami na pewno bym dyskutowała.”

Lewandowska odpowiedziała również, że jej obozy sportowe wcale nie są drogie, a jej markowe batony to średnia półka cenowa. Zaznaczyła również, że słucha tego, co mają do powiedzenia jej fani. Kiedy widzi, że wśród nich jest zapotrzebowanie na to, aby jakiś produkt był nieco tańszy, a nawet darmowy to z chęcią to robi!

Lewa skomentowała biznes Chodakowskiej

Dziennikarka nadal podkręcała rozmowę. Nie zapomniała zapytać o to, że w finansowym podsumowaniu firm obu pań to dochody Chodakowskiej były 5 razy większe! Co na to Lewa?

https://www.instagram.com/p/BvlcdOtntsg/

Celnie zauważyła, że w jej przypadku wzięte zostały pod uwagę tylko zarobki z jednego biznesu, którym jest “Foods By Ann”, a jak wiadomo ma ona ich o wiele więcej. U Ewy zostały podsumowane wszystkie gałęzie jej biznesu ze wszystkimi jej produktami.

Na koniec wywiadu powiedziała również, że nie chce, aby ich relacja była traktowana jako wyścig:

“Nas konkurencja motywuje. My we dwie budujemy się nawzajem i to jest fajne”.

https://www.instagram.com/p/BowtYVNFJ-w/?utm_source=ig_embed

Jeżeli chodzi o firmę Ani Lewandowskiej to trzeba przyznać, że jest ona na rynku nieco krócej od Chodakowskiej. Lewa swoją markę założyła niespełna 3 lata temu i naprawdę może być dumna, że jej firma w tak krótkim czasie osiągnęła tak ogromny sukces czego jej serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej / Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz