Anna Lewandowska wyeksponowała kobiece kształty w wyciętym stroju kąpielowym – co za widok!

5 stycznia 2022
Przez: : MC

Anna Lewandowska wraz z rodziną wypoczywa obecnie na rajskich wczasach. Swój wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych, a opublikowane przez gwiazdę zdjęcia robią wrażenie. Koniecznie zobaczcie!

Kariera Anny

Anna Lewandowska to niewątpliwie jedna z największych gwiazd w naszym kraju. Żona wybitnego sportowca, spełniona mama i prawdziwa bizneswoman jest inspiracją dla wielu kobiet.

Przypomnijmy, że Ania jest utytułowaną sportsmenką, trenerką personalną, a także właścicielką marki kosmetycznej Phlov, firmy cateringowej jak i tworzy własne serie produktów spożywczych. Ponadto aktywnie działa w mediach społecznościowych promując nie tylko swoją markę, ale także współpracuje z wieloma firmami.

Zobacz także: Stylizacja Anny Lewandowskiej na Globe Soccer Awards

Jeśli chodzi o życie prywatne, Anna i Robert to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Ich małżeństwo cieszy się ogromnym uznaniem, a grono ich fanów można liczyć w milionach. Ich rodzinę dopełniają dwie urocze córeczki – Klara, która urodziła się 4 maja 2017 roku oraz Laura, która przyszła na świat 6 maja 2020 roku.

Anna Lewandowska pozuje w stroju kąpielowym

Rodzina Lewandowskich po jakże udanym i pełnym pracy oraz sukcesów roku, wybrała się na wspólne wakacje. W sieci pojawiły się zdjęcia i relacje z rajskich wczasów, a internauci nie przestają zasypywać ich komplementami. Na Instagramie Ani pojawiły się również odważniejsze zdjęcia, na których gwiazda prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę w wyciętym stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że widok robi wrażenie jak i jest ogromną motywacją. Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska na wakacjach

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje bez stanika

Internauci nie kryją zachwytu figurą Ani i zasypali gwiazdę mnóstwem miłych słów. W komentarzach na Instagramie Anny czytamy:

“Zjawiskowa jesteś ❤️”

“Udanego odpoczynku Aniu 😍 ślicznie wyglądasz 🔥😍”

“Największa motywacja ❤️”

Podzielacie zdanie komentujących?

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej