Anna Lewandowska zajęła się szykowaniem mieszkania po babci – przyjmie w nim uchodźców z Ukrainy!

7 marca 2022
Przez: : MC

Anna Lewandowska w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z wielką tragedią – stratą swojej ukochanej babci. Ania mimo trudnych przeżyć postanowiła nie poddawać się i poinformowała o szykowaniu mieszkania po zmarłej babci. Chce w nim przyjąć uchodźców z Ukrainy.

Polska pomaga Ukrainie

24 lutego Rosja bestialsko napadła na Ukrainę. Zacięte bitwy trwają po dziś dzień, a Ukraińcy odważnie walczą o swoją wolność i o swój kraj.

Przypomnijmy, że mężczyźni w wieku od 18 do 60 lat mają zakaz opuszczania Ukrainy. Około 100 tys. Ukraińców mieszkających w Polsce postanowiło wrócić do swojej ojczyzny, natomiast około miliona kobiet z dziećmi oraz osobami starszymi przyjechało do Polski.

Zobacz także: Anna Lewandowska prosi o pomoc dla dzieci z Ukrainy

W całym naszym kraju organizowane są liczne akcje pomocowe, by zapewnić Ukraińcom uciekającym przed wojną najpotrzebniejszy produkty, schron, leki czy pożywienie. W pomoc naszym wschodnim sąsiadom zaangażowało się również pokaźne grono gwiazd, w tym m.in. Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska przyjmie Ukraińców

Jak zauważyli sprytni internauci, Anna Lewandowska w ostatnim czasie było nieco mniej aktywna w mediach społecznościowych. Po czasie okazało się, że nieobecność gwiazdy wynikała z przeżywanej tragedii. Ania straciła bowiem swoją ukochaną babcię.

“Kilka dni temu odeszła nasza Babcia. To trudny czas dla mojej rodziny. Nie miałam siły, żeby wcześniej o tym pisać, a tym bardziej mówić, ale dostałam od Was setki wiadomości, za które bardzo dziękuję. Dziękuję też za modlitwy” – napisała na Instagramie Ania.

Zobacz także: Kuba Błaszczykowski wspiera Ukrainę – przekazał ogromną kwotę na pomoc naszym wschodnim sąsiadom

Jak się okazuje, Anna Lewandowska nie zatrzymuje się ani na moment i wykorzystuje każdą możliwą okazję, by okazać pomoc i wsparcie potrzebujących. W ostatnich dniach poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że zajęła się organizacją mieszkania, które zostało po babci. Chce w nich ulokować Ukraińców uciekających przed wojną.

Do mieszkania babci Anny Lewandowskiej wprowadzą się Ukraińcy

Ania po raz kolejny pokazała swoje ogromne serce!

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej