Połącz się z nami

Anna Lewandowska zdradza SEKRET udanego związku z Robertem!

Z życia gwiazd

Anna Lewandowska zdradza SEKRET udanego związku z Robertem!

Anna Lewandowska zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami sekretem na udany związek z Robertem Lewandowskim. Co według niej jest najważniejsze? Zobaczcie!

Ania Lewandowska przeradza w sukces wszystko, czego się złapie. Jako trenerka ma za sobą rzeszę kobiet, które dzięki jej radą dążą do idealnej sylwetki. Od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą Klary, która jest jej oczkiem w głowie. Nie można o niej na pewno powiedzieć, że jest tylko żoną Roberta Lewandowskiego. Rozwija się ona z każdym dniem, a jej coraz to nowsze pomysły to zawsze strzał w dziesiątkę.

Ich związek nie należy do łatwych, ponieważ oboje w natłoku obowiązków są cały czas w rozjazdach. Jednak tym razem Lewandowska zdradziła swoim fanom co robi, że ich uczucie nadal jest silne i pomimo wielu rozłąk oni wciąż potrafią być w sobie zakochani jak za dawnych czasów. Co sprawia, że jest tak szczęśliwa z Robertem? Zobaczcie!

Jakiś czas temu Ania udostępniła na swoim profilu w social mediach zdjęcie z Robertem, pod którym zdradziła ich receptę na idealny związek.

„Związek, to nie tylko zauroczenie i fascynacja drugą osobą. To także wspólne wartości, zainteresowania, poglądy, cele. I to, co najważniejsze… aby patrzeć w tym samym kierunku. ♥ 🙏 Tego Wam życzę ♥ Cudownego wieczoru”– czytamy pod ich wspólną fotografią.

Jej intymne wyznanie znalazło poparcie u jej licznych fanek, które zasypały jej profil pozytywnymi komentarzami.

„Wy jesteście tacy normalni, że aż się wierzyć nie chce. Uwielbiam to, że się nie chwalisz tylko pokazujesz, że pasja i miłość jest priorytetem!”

„Pomimo że mają wymagające prace, dużo obowiązków, wyjazdów i mało czasu dla siebie to wiedzą, co jest w życiu najważniejsze, dlatego ich szanuję, że są normalnymi ludźmi i to jest u nich najlepsze!”.

Nam trudno nie zgodzić się z tym, co napisała Ania. Dzięki ich wspólnej pasji do sportu doskonale się rozumieją, a ciągłe podróże i rozłąka są tylko motorem napędowym do tego, aby dalej się rozwijać i walczyć o swoje marzenia.

Zgadzacie się z tą „złotą myślą” Ani Lewandowskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry