Anna Mucha podsumowała antyszczepionkowców! Wbiła przy tym szpilę Edycie Górniak…

11 stycznia 2022
Przez: : M.J

Anna Mucha słynie z tego, że nie boi się wyrażać swojego zdania i niejednokrotnie wprost mówiła o tym, co myśli. Tym razem w jednym z wywiadów poruszyła temat szczepień na COVID-19 oraz wbiła przysłowiową szpilę Edycie Górniak.

Anna Mucha i szczepionki na koronawirusa

Nie od dziś wiadomo, że Anna Mucha jest jedną z tych osób publicznych, które nie boją się podejmować nawet tych najbardziej kontrowersyjnych tematów. Aktorka otwarcie mówi o tym, co myśli i zazwyczaj zabiera głos podczas ważnych wydarzeń, które mają miejsce w naszym kraju.

Aktorka Anna Mucha.
Anna Mucha popiera szczepienia na COVID-19.

Aktorka należy również do grona tych osób, które nie kwestionują zdania lekarzy na temat pandemii. Należy do grona gwiazd, które popierają szczepienia przeciwko COVID-19, a kiedy sama przyjęła pierwszą dawkę szczepionki od razu pokazała to na swoim Instagramie.

Tym razem nieco obszerniej wypowiedział się na temat szczepień i jakie ma do tego podejście. Jak podkreśliła, szczepienia ratują ludzkie życie i ludzie powinni opierać się w tej kwestii o wypowiedzi naukowców i lekarzy.

“Wierzę w naukę, rozum i medycynę, mam też świadomość, że ktoś na tym zarabia ogromne pieniądze. Szczepienia ratują życie i szeroko rozumianą przyszłość, ale na ten temat powinny się wypowiadać medyczne autorytety, a nie aktorka. Jak psuje mi się auto, idę do mechanika. Jak chcę upiec ciasto, słucham cukiernika, więc jak chcę wiedzieć coś na temat szczepień, słucham lekarza, a nie magla”- powiedziała w rozmowie z Party.

Mucha w swojej wypowiedzi jasno również zaznaczyła, że ma całkowicie inne zdanie niż choćby Edyta Górniak.

Zobacz także: Edyta Górniak jasno postawiła sprawę! Dopóki żyje się nie zaszczepi!

Anna Mucha uderza w Edytę Górniak

Podejście aktorki do pandemii i szczepień na koronawirusa jest bez dwóch zdań sprzeczne z tym, które głosi w mediach i na swoim profilu na Instagramie Edyta Górniak.

“Są ludzie, którzy całe życie poświęcili nauce i medycynie. Jednego dnia nosimy ich na rękach i wspieramy w walce o lepsze warunki pracy. Drugiego oburzamy się, że młodzi lekarze wyjeżdżają i nie ma kto nas leczyć. A gdy przychodzi pandemia, nagle kwestionujemy ich zdanie i mówimy: „Co oni tam wiedzą, skoro Edyta mówi inaczej”. Gdzie tu logika?”- zapytała retorycznie Mucha.

Edyta Górniak od samego początku wzbudza ogromne kontrowersje swoimi wypowiedziami na temat szczepień. Niejednokrotnie również zabierała głos, kiedy inne znane osoby wyrażały przeciwne stanowisko w tej sprawie.

Zobacz także: Górniak wbiła szpilę Magdzie Gessler! Poszło o szczepionki!

Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa nie tylko zmieniła życie każdego z nas, ale również stała się powodem do podziałów.

Też tak uważacie?

Źródło: Party / Akpa / Instagram Anny Muchy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej