Anna Mucha pokazała siwe włosy – stawia na naturalność!

6 października 2020
Przez: : MC

Anna Mucha pokazała siwe włosy! Aktorka wystąpiła w “Pytaniu na Śniadanie”, eksponując swoje pasma. Udowodniła tym samym, że w pełni akceptuje siebie i stawia na naturalność!

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i od lat czołowa gwiazda polskiego show-biznesu. Urodziła się 26 kwietnia 1980 roku. Studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie uczyła się w szkole Lee Strasberga. Pierwsze kroki w filmie stawiała będąc jeszcze dzieckiem. Niewątpliwie największą popularność zyskała dzięki serialom telewizyjnym. Mowa tu przede wszystkim o roli Magdy w serialu „M jak miłość”. Anię mogliśmy oglądać również w „Prosto w serce”  jak i wielu programach telewizyjnych, m.in. „Dance, Dance, Dance”, gdzie była jurorką, “Jak oni śpiewają” czy “You Can Dance – Po prostu tańcz”.

Warto wspomnieć o życiu uczuciowym aktorki. Mucha była niegdyś partnerką Kuby Wojewódzkiego, a ich relacja była jedną z popularniejszych w polskim show-biznesie i jest wspomina do dziś. Ich związek trwał 4 lata. Do dzisiaj regularnie pojawiają się plotki o ich rzekomym powrocie. Ania jest również szczęśliwą mamą dwójki dzieci – Stefanii (ur. 2011) i Teodora (ur. 2014), których ojcem jest Marcel Sora.

Zobacz także: Anna Mucha bez stanika „świeci” biustem! Co za kokietka!

Anna Mucha pokazała siwe włosy

Ania od zawsze słynęła ze swojej urody. Aktorka często publikuje w sieci odważne zdjęcia, które zachwycają internautów. Tym razem Mucha wybrała się do śniadaniowego programu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie razem z Agnieszką Włodarczyk i Piotrem Cieleckim rozmawiali, dlaczego inni ludzie mówią nam jak mamy żyć. Ania wystąpiła w pięknej, kwiecistej kreacji, jednak największą uwagę przykuła fryzura. Okazuje się, że artystka nie farbuje włosów mimo, że na jej głowie pojawiły się już siwe pasma. Udowodniła, że w pełni akceptuje swój wygląd i nie zawsze trzeba robić tak jak wszyscy. Utarło się bowiem, że siwe włosy “trzeba” przykrywać farbą. Otóż niekoniecznie! Zobaczcie, jak świetnie prezentuje się Ania!

A Wy co sądzicie o farbowaniu siwych włosów? Stawiacie na naturalność?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej