Anna Mucha bez stanika “świeci” biustem! Co za kokietka!

24 maja 2020
Przez: : P.Z.

Anna Mucha niewątpliwie nie wstydzi się swojego ciała i często je eksponuje. Tym razem Anna Mucha bez stanika “świeci” biustem na Instagramie! Co za ciało! Zobaczcie!

Anna Mucha jest aktorką, która z filmowym światem jest związana od dziecka. Widzowie chętnie ja oglądają nie tylko w filmach i serialach, ale także na deskach teatru.

Mucha jednak to nie tylko aktorka, ale także charyzmatyczna osobowość. Mieliśmy okazję się o tym przekonać, kiedy obserwowaliśmy ją w roli jurora w programach rozrywkowych. Była bowiem jurorką w „You can dance”, a ostatnio też w innym tanecznym show “Dance, dance, Dance”, gdzie zastąpiła Ewę Chodakowską.

Ania jest również piękną i bardzo atrakcyjną kobietą. Można się spodziewać zatem, że „rozgrzewa” niejednego pana oglądającego jej zdjęcia. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie (@taannamucha) i z pewnością przyzwyczajona do setek komentarzy pod swoimi zdjęcia. Nigdy jednak nie daję się wyprowadzić z równowagi, zachowując ogromny dystans do siebie. Pewnego razu nawet dostała bardzo niemoralną propozycję od jednego z wielbicieli. Zareagowała wówczas w charakterystyczny dla siebie sposób – obracając wszystko w żart.

Anna Mucha bez stanika “świeci” biustem!

Niewątpliwie Ania nie ma problemu z pokazywaniem ciała. Bardzo często przy różnych okazjach prezentuje się w raczej skąpych kreacjach, eksponując nogi i odsłaniających piękny dekolt. Aktorka doskonale czuje się we własnym ciele, a świadczą o tym odważne zdjęcia, jakie możemy odnaleźć na jej Instagramie.

Tym razem również zdecydowała się pokazać trochę opalonego ciała. Opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym prezentuje się jedynie w dolnej części kostiumu kąpielowego.

“no wiec jeśli o mnie chodzi to ja już chciałbym wyjechać … 💋”– napisała pod zdjęciem Anna Mucha.

Anna Mucha jak wielu z nas tęskni za wyjazdami do ciepłych krajów. Publikując zdjęcia z wakacji, pokazuje tęsknotę za normalnością, na którą niestety musimy jeszcze trochę poczekać!

A Wy też czekacie z utęsknieniem za wakacyjnym wyjazdem do ciepłych krajów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej