Ania Wyszkoni nie chce żyć tylko z muzyki. Na jaką branżę postawiła?

31 stycznia 2021
Przez: : P.Z.

Okazuje się, że piosenkarka bardzo owocnie wykorzystała czas pandemii. Zaczęła się bowiem kształcić, rozwijając przy tym również swoją pasję. Anna Wyszkoni została bowiem projektantką wnętrz. Rzeczywiście zatem artystka nie chce żyć tylko z muzyki, bo planuje założyć własną firmę związana z wyuczonym zawodem. Sprawdźcie!

Popularna piosenkarka – Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Utalentowana artystka jest również kompozytorką i autorką tekstów. Była wokalistką zespołu Łzy, którego piosenki do tej pory goszczą na głośnikach różnych pokoleń. Z pewnością bowiem wszyscy kojarzą takie piosenki jak: Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka i Narcyz się nazywam. W 2010 roku Ania jednak zdecydowała się zakończyć współpracę z zespołem. Wtedy też rozpoczęła karierę solową, którą z sukcesami kontynuuje do dzisiaj.

Zobacz także: Anna Wyszkoni jurorką The Voice Kids?!

Ostatnio media obiegła również informacja, że Ania spróbuje swoich sił jako prowadząca. Została bowiem gospodynią nowego programu telewizji Polsat Design Dream. Pojedynek na wnętrza. W show wezmą w nim udział projektanci wnętrz, którzy zmierzą się ze sobą w pojedynku na urządzanie mieszkań. Rzeczywiście castingi do programy odbyły się jesienią ubiegłego roku, jednak dopiero teraz poinformowano, że poprowadzi go właśnie Ania.

Anna Wyszkoni została projektantką wnętrz

Okazuje się, że nie bez powodu wybrano do tej roli właśnie Annę Wyszkoni. Mało kto bowiem wie, że dekorowanie wnętrz to jej pasja, która dodatkowo potwierdzona jest wykształceniem w tym kierunku. Mało tego Piosenkarka wykorzystała czas pandemii i postanowiła się dalej kształcić. Całkiem niedawno nawet obroniła pracę dyplomową.

Wykorzystałam ten czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić. W tej chwili zaczęłam edukację na poziomie zaawansowanym. Przymierzam się do założenia własnej firmy projektowania wnętrz. Jestem tym bardzo podekscytowana i zobaczymy, jak to pójdzie. Na razie, jestem naprawdę z siebie zadowolona. Myślę, że fakt, iż obroniłam dyplom w takim stylu, pozwala mi czuć tę dumę.”- powiedziała Ania w wywiadzie

Rzeczywiście Anna Wyszkoni wyznała, że ma w planach otworzyć własną firmę związana z projektowaniem wnętrz. Jednak będzie to jej dodatkowe zajęcie, bowiem nie ma zamiaru rezygnować z muzyki.

Ale nie porzucam muzyki, to zawsze będzie moim numerem jeden. Ponieważ nic nigdy nie zastąpi mi bycia na scenie, kontaktu z ludźmi i z moją publicznością.

Anna Wyszkoni została projektantką wnętrz
Anna Wyszkoni sprawdza się w projektowaniu wnętrz.

Co wy na to? Spodziewaliście się, że w przypadku Ani artystyczna dusza odbija się nie tylko w zamiłowaniu do muzyki, ale też do pięknych wnętrz.

Cała rozmowa z Ania Wyszkoni do zobaczenia tutaj.

https://www.instagram.com/p/CFxgS6KIcgW/

Źródło: Instagram Anna Wyszkoni, Instagram Telewizja Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz