Antek Królikowski zdradza, dlaczego jego dziewczyna nie rozmawia z dziennikarzami

20 lutego 2020
Przez: : MC

Antek Królikowski razem ze swoją partnerką Kasią Dąbrowską pojawił się na premierze filmu Patryka Vegi Bad Boy. Dziewczyna jednak nie chciała rozmawiać z dziennikarzami. Aktor wytłumaczył, dlaczego.

https://www.instagram.com/p/CNE0ys5L5w_/

Kilka słów o Antku

Antek Królikowski urodził się 17 litego 1989 roku w Łodzi. To polski aktor, scenarzysta, reżyser, prezenter telewizyjny i po prostu osobowość telewizyjna. Jest synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, którzy również są aktorami. Ukończył warszawskie liceum o profilu filmowym, a następnie Warszawską Szkołę Filmową. Występował w wielu znanych produkcjach takich jak np. Czas honoru, Miłość nad rozlewiskiem jak i również zagrał w filmie Patryka Vegi pt. Polityka. Wziął udział w takich programach jak Taniec z gwiazdami, Agent czy Kocham cię Polsko!. W latach 2017-2018 tworzył jeden z najbardziej popularnych związków z Julią Wieniawą, o których było naprawdę głośno. Obecnie spotyka się z Katarzyną Dąbrowska.

https://www.instagram.com/p/CJba27tL4ja/

Kasia Dąbrowska unika dziennikarzy

Antek Królikowski pod koniec 2018 roku rozstał się z Julią Wieniawą. Ich związek trwał dwa lata. Aktor związał się później z Kasią Dąbrowską, którą poznał przez wspólnych znajomych. Z mediów społecznościowych kobiety wynika, że jest magistrem prawa, natomiast Flesz podaje, że pracuje w jednej z warszawskich kancelarii.

Antek zapewniał wielokrotnie, że ich związek nie będzie medialny, a jego partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Pokazuje ją jednak regularnie na Instagramie, a także pojawia się w jej towarzystwie na wielu wydarzeniach, nawet tych medialnych.

Zobacz także: Antek Królikowski nowa miłość

Antek Królikowski z dziewczyną
Antek i Kasia

Aktor pojawił się ze swoją partnerką na premierze filmu Patryka Vegi Bad Boy. Dziewczyna unikała zdjęć oraz trzymała się z dala od ścianki. Jeden z dziennikarzy próbował porozmawiać z kobietą, jednak odmówiła i wyjaśniła, że jest jedynie “dodatkiem” swojego popularnego partnera.

Królikowski wytłumaczył, że Kasia absolutnie nie ma parcia na szkło i po prostu nie chce udzielać się medialnie. Ponadto aktor dodał, że jeżeli partnerka zmieniłaby zdanie i nagle zachciałaby pojawiać się w mediach, zaakceptowałby to. Kobieta na co dzień zajmuje się zupełnie inną branżą, więc mimo możliwości zadecydowała, aby nie być popularna.

źródło: Instagram Antek.krolikowski, Flesz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej