“Azja Express 3”: Kasia Gąsienica zachwycała swoją oryginalną stylizacją ślubną. Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia

19 marca 2023
Przez: : M.J

Na profilu Instagramowym gwiazdy programu Gogglebox, a od niedawna Azja Express 3 można trafić na zdjęcia prezentujące jej stylizację ślubną. Cofnijmy się zatem w czasie i zobaczmy, jak tamtego dnia prezentowała się Kasia.

Kim jest Kasia Gąsienica?

Kasia Gąsienica zyskała popularność i rozgłos występując w programie Gogglebox. Przed telewziorem, gdzie w towarzystwie swojego męża Andrzeja zyskała wielką symaptię widzów. Fani programu pokochali małżeństwo pochodzące z Podlaha za ogromne poczucie humoru i dystans do wielu spraw.

Popularność w programie Gogglebox sprawiła, że Kasia i Jędrek zdobyli rzeszę fanów, którzy śledzą ich życie w social mediach. Profil Kasi zgromadził już ponad 120 tysięcy obserwatorów, a jej męża ponad 60.

Dodatkowo małżeństwo z Podhala dostało propozycję wystąpienia w nowej edycji programu Azja Express 3, gdzie wraz z 7 innymi parami ściga się przez trzy kraje: Turcje, Gruzję i Uzbekistan mając zaledwie dolara dziennie na przeżycie.

ZOBACZ TAKŻE: Więcej informacji na temat Kasi i Andrzeja z Gogglebox. Przed telewziorem

Stylizacja ślubna Kasi Gąsienicy

Kasia za każdym razem bardzo akcentuje swoje pochodzenie. W jej stylizacjach często dominują regionalne akcenty.

Nie mogło być inaczej podczas ślubu Kasi i Jędrka, który odbył się już blisko 10 lat temu. Przeglądając profil uczestniczki Gogglebox traficie na zdjęcia Kasi i Jędrka z tego wyjątkowego dnia.

Kasia Gąsienica z mężem
Jędrek i Kasia z Gogglebox

Kasia na ten wyjątkowy dzień wybrała oczywiście białą suknię przepasaną szerokim pasem w regionalny print. Uwagę zwraca woalka ślubna oraz gładko uczesany kok.

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express: Kasia Gąsienica zachwyca odmienioną sylwetką. Zdradziła, jak zrzuciła zbędne kilogramy

Jak podoba się Wam ślubna stylizacja Kasi? My jesteśmy zachwyceni!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej