Połącz się z nami

Baron odgryza się Królikowskiemu! Wylała się lawina hejtu!

Z życia gwiazd

Baron odgryza się Królikowskiemu! Wylała się lawina hejtu!

Kilka dni temu Antek Królikowski opublikował na swoim Instagramie nagranie z siłowni, w której spotkał teraźniejszego partnera Julii Wieniawy, Barona. Aktor nazwał muzyka „ksero boy’em” i wtedy zaczęły się spekulacje na temat konfliktu pomiędzy nimi. Wygląda na to, że Baron nie pozostawał długo dłużny i właśnie postanowił odgryźć się Królikowskiemu, publikując w sieci zdjęcie z… osłem! Zobaczcie!

Baron i Królikowski od jakiegoś czasu są na świeczniku wszystkich mediów i portali plotkarskich, a to wszystko za sprawą młodziutkiej aktorki Julii Wieniawy. Przypomnijmy, że z Antkiem, Julka spotykała się przeszło dwa lata, a zaraz po rozstaniu zaczęła układać swoje życie z Baronem.

Teraz wszystko wskazuje na to, że panowie po ostatniej wspólnej wizycie na siłowni postanowili poprzekomarzać się za sobą w sieci. Nie do końca wiemy, czy były i obecny partner Wieniawy, robią to z sympatii do siebie czy po prostu jeden drugiemu wbija szpilę.

Wszystko zaczęło się od filmiku, który w sieci zamieścił Antek. Podczas treningu na siłowni, spotkał przypadkowo obecnego partnera swojej byłej dziewczyny, a całe spotkanie uwiecznił na filmiku komentując go „kiedy były spotka obecnego”. Do tego wszystkiego nazwał muzyka zespołu „Afromental” „ksero boy’em”. O tym pisaliśmy tutaj – LINK!

Teraz wszystko wskazuje na to, że gitarzysta postanowił się odgryźć za filmik z siłowni.
Muzyk wybrał się do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim i tym samym, za pomocą social mediów, nakłaniał do pomocy tego rodzaju placówką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że opublikował na swoim profilu w social mediach, zdjęcie z jednym z podopiecznych schroniska dla zwierząt, a mianowicie chodzi o osła o imieniu… Antek!

„Selfie z osłem Antkiem. Dziś odwiedziłem schronisko i razem z dobrymi ludźmi przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort […]”– napisał Baron.

Nie trzeba było długo czekać na odzew internautów, którzy od razu wychwycili, że zdjęcie ma drugie dno. W komentarzach określili jego żart jako „nie na miejscu”.

„Osioł antek???? Dobre dobre, ale po ostatnim ksero boy to ok”, „Wszystko pod publikę ! Osioł Antek ? Żenujące”, „Kontra za ksero boya. Baron mistrz!”.

Pod zdjęciem nie mogło zabraknąć oczywiście komentarza jego ukochanej, Julki, która napisała:
„Super kochanie! Pomagajmy”

Niektórzy zarzucili mu, że poprzez ten żart zepchnął na drugi plan tak ważną sprawę, jaką jest pomaganie zwierzętom, a przecież głównie taki był jego cel wizyty w schronisku. Jednak jak widzimy wszyscy skupili się na zdjęciu z osłem Antkiem.

„To jest niesmaczne!! Dwuznacznie o ośle Antku. Temat adopcji spada na drugi plan przez twój mało zabawny żart”, „ludzie skupcie się na przesłaniu o adopcji i pomocy zwierzętom, a nie imieniu osła…. to jest żenujące, serio” – czytamy również pod zdjęciem.

Czy więc faktycznie panowie nie pałają do siebie sympatią? Czy może wręcz przeciwnie, kumplują się, a ich przekomarzanie w social mediach, to specjalny żart z ich strony, z całej sytuacji jaka zaistniała? Na to pytanie od paru dni próbuje odpowiedzieć sobie wiele osób!

Spodobał Wam się żart Barona? Myślicie, że faktycznie chciał się odgryźć za „ksero boy’a”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry