Połącz się z nami

Spotkanie Królikowskiego i Barona na siłowni! Nie obyło się bez złośliwości?

Z życia gwiazd

Spotkanie Królikowskiego i Barona na siłowni! Nie obyło się bez złośliwości?

Takiego spotkania chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno sami panowie. Królikowski i Baron spotkali się na jednej w warszawskich siłowni i postanowili nagrać wspólny filmik! Jak wyszło? Zobaczcie, jak Antek zwrócił się do obecnego partnera Julii!

Młodziutka aktorka Julia Wieniawa już jakiś czas temu zakończyła swój prawie dwuletni związek z aktorem Antkiem Królikowskim. Kiedy byli razem mówiło się, że są jedną z najbardziej lubianych i popularnych par w polskim show-biznesie. Teraz zarówno Wieniawa, jak i Królikowski układają sobie życie u boku nowych partnerów.

Wieniawa już oficjalnie jest z muzykiem „Afromental” Aleksandrem Milwiw-Baronem,a  poznali się, pracując razem przy nagrywaniu teledysku dla zespołu Barona.

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Królikowski również nie ukrywa już tego, że jego serce jest zajęte. Jego partnerką jest nadal tajemnicza Kasia. Nie za dużo wiadomo na temat nowej wybranki serca Antka, jednak coraz częściej aktor publikuje wspólne zdjęcia z ukochaną.

View this post on Instagram

#wężewsamolocie ???

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Obaj panowie ostatnio dużo czasu spędzają ze swoimi ukochanymi, jednak najwyraźniej znajdują czas na dbanie o formę. Jak się okazało, postanowili w tym samym czasie wybrać się na tę samą siłownię! Jak przebiegło ich spotkanie?

Antek Królikowski postanowił potraktować całe to zajście z poczuciem humoru i nagrał z Baronem rozmowę, a później umieścił ją na swoim Instagramie. Filmik zatytułował „Kiedy były spotka obecnego”.

Na powitanie powiedział:
„Jest i on! Mój ksero boy”

Na co muzyk bez chwili zastanowienia odpowiedział mu:
„Chciałbyś. Chyba Ty!”

Bez wątpienia Baron nie spodziewał się takiego przywitania, a tym bardziej spotkania z byłym partnerem Wieniawy. Jednak patrząc na ich uśmiechy na twarzach, możemy śmiało stwierdzić, że ich relacja jest całkiem dobra i panowie zamiast rywalizacji pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Spodziewaliście się, że ich spotkanie przebiegnie w tak miłej atmosferze?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry