Batalia sądowa Zając i Krawczyka! Kto tym razem wygrał?

4 listopada 2019
Przez: : M.J

To już kolejna batalia sądowa Zając i Krawczyka. Byli partnerzy wciąż nie potrafią się dogadać odnośnie dwójki wspólnych synów i opieki nad nimi. O co tym razem się sądzili i kto wygrał? Zobaczcie!

Mikołaj Krawczyk z Anetą Zając poznali się, kiedy obydwoje grali w serialu “Pierwsza Miłość”. To właśnie tam narodziło się pomiędzy nimi uczucie, którego owocem jest dwójka synów Robert i Michał. Mikołaj po jakimś czasie odszedł od aktorki i związał się z Agnieszką Włodarczyk. Pomimo zapewnień, że łączy ich coś wyjątkowego ten związek również nie przetrwał. Teraz aktor jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Sylwią Juszczyk i para doczekała się córeczki Konstancji. Zobaczcie TUTAJ!

Po rozstaniu Mikołaja z Anetą para wciąż nie może się porozumieć odnośnie opieki nad dziećmi. Ta wojna pomiędzy byłymi partnerami wydaje się nie mieć końca. Jak się okazuje, po raz kolejny spotkali się na sali sądowej, aby ustalić opiekę nad ich synami. Kto tym razem postawił na swoim?

Kolejna batalia sądowa Zając i Krawczyka!

Portal Party.pl postanowił zasięgnąć informacji na ten temat od prawniczki Mikołaja. Jak zdradziła osoba reprezentująca aktora, sąd ograniczył mu prawa rodzicielskie, co oznacza, że Aneta może sama decydować w niektórych sprawach, które są związane z ich dziećmi. Jak się również okazuje, wyrok, który zapadł, nie jest jeszcze prawomocny.

“Nieprawomocny wyrok […] w sprawie ograniczenia praw rodzicielskich mojego klienta podyktowany jest wymaganiami proceduralnymi i dotyczy tylko niezbędnej sfery decyzyjności w niewielkim, aczkolwiek niezbędnym do funkcjonowania dzieci w codziennym życiu zakresie”– napisała mecenas Anna Borkowska portalowi.

Jak również zdradziła adwokat, dzieci na stałe przebywają u swojej mamy, a konflikt pomiędzy partnerami jest na tyle duży, że Ci wciąż nie mogą dojść do porozumienia. To sam aktor zaczął starania o zwiększenie zakresu opieki nad dziećmi i dąży do tego, aby mógł częściej uczestniczyć w ich życiu.

“Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki na synami – ustanowienie opieki naprzemiennej”.

Pomimo tego, że i tak Mikołaj ma znacznie zwiększony zakres opieki nad synami, chce na co dzień uczestniczyć w ich życiu. Ostatni pisaliśmy również TUTAJ, jak wraz z synami i córeczką aktor spędzał udany czas w jednej z restauracji. Widok Mikołaja z dziećmi to naprawdę rzadkość, a z całą gromadką swoich pociech wyglądał na naprawdę szczęśliwego.

Czy w takim razie byli partnerzy w końcu się dogadają i ich konflikt kiedyś się zakończy? Biorąc pod uwagę fakt, że ta batalia sądowa trwa już tyle lat nic, nie wskazuje na, żeby ten spór miał się zakończyć…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej