Bibi i Simon zdradzili, na co przeznaczą pieniądze z udziału w “Hotelu Paradise”!

24 czerwca 2021
Przez: : MC

Bibi i Simon znaleźli się w finale programu Hotel Paradise 3. Mimo, że go nie wygrali, Krystian zadeklarował podzielić się zwyciężonymi pieniędzmi ze wszystkimi finalistami. Na co przeznaczą je Bibi i Simon? Poznajcie szczegóły!

https://www.instagram.com/p/CPq8RiqH16l/

3. edycja reality show

Hotel Paradise to absolutny hit stacji TVN 7, który niezmiennie od 3 edycji cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Widzowie ochoczo śledzą losy uczestników nawet po zakończeniu produkcji. W tegorocznej edycji poznaliśmy wiele wspaniałych osób, którzy zapewniali fanom produkcji mnóstwo rozrywki.

Przypomnijmy, że w tegorocznym finale znaleźli się: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, którzy zwyciężyli program. Co więcej, podczas ścieżki lojalności Krystian zdecydował się na odważny krok. Postanowił zbić złotą kulę, stojąc na kwocie 100 tys. zł. Ponadto niedługo później stwierdził, że bez Bogusi i Szymona nie dotarłby tak daleko, dlatego całą wygraną planuje podzielić się ze wszystkimi finalistami. Każdy z nich otrzymał więc po 25 tys. zł, natomiast po odliczeniu podatku wynoszącego 10%, zostaje im po 22,5 tys. zł.

Zobacz także: Gorące zdjęcia Marcina i Kary
Zobacz także: Luiza potwierdziła związek z Maurycym

Bibi i Simon o wygranych pieniądzach

Bogusia i Szymon od razu wpadli sobie w oko. Niemalże od pierwszych chwil w hotelu między uczestnikami pojawiło się uczucie, które pielęgnowane rozwijało się na oczach widzów. Już po kilku pierwszych odcinkach było jasne, że ich relacja jest szczera i bardzo silna. Po powrocie do kraju wciąż rozwijali swoją znajomość, a Szymon zdecydował się na przeprowadzkę z Kalifornii do Polski. Ponadto para zdradziła, że są gotowi na wspólne zamieszkanie. W związku z tym w jednej z rozmów zdradzili, że wygrane pieniądze chcą przeznaczyć właśnie na mieszkanie.

“Na pewno na mieszkanie. Chcemy zainwestować w siebie, w naszą rodzinę, w naszą relację. Następnym takim krokiem jest to mieszkanko, żebyśmy wreszcie razem zamieszkali” – powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

https://www.instagram.com/p/CPs_LoCnpA1/

Spodziewaliście się?

źródło: party.pl, Dzień Dobry TVN, Instagram Bibi.hotelparadise3, Hotelparadise.tvn7

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz