“Hotel Paradise 3”: Luiza potwierdziła związek z Maurycym! Pokazała zdjęcie w gorącym pocałunku!

18 czerwca 2021
Przez: : M.S.

Luiza i Maurycy to kolejna para, która poznała się w Hotelu Paradise 3. Chociaż mężczyzna jakiś czas temu przyznał, że spotyka się z koleżanką z programu, jednak ona nie odniosła się do jego słów. W końcu Lui potwierdziła związek z Maurycym i pokazała wspólne romantyczne zdjęcie!

Luiza i Maurycy z Hotelu Paradise 3 są parą!

Luiza i Maurycy poznali się w Hotelu Paradise 3 i od początku nawiązała się między nimi nić porozumienia. Po odejściu Mauro z programu, Luiza liczyła, że przyjaciel wróci do hotelu i tak też się stało. Relacja tej pary pogłębiła się i wiele wskazywało na to, że jest szansa na coś więcej pomiędzy Lui i Maurycym, jednak przeszkodziło im wejście Sary do hotelu. 27-latka wygrała immunitet i podczas rajskiego rozdania stanęła za Maurycym, blokując tym samym jego partnerkę. Luiza zachowała się honorowo i wybrała Simona, tłumacząc swój wybór tym, że nie chciała rozbijać żadnej relacji. W odejściu Luizy, Maurycy stworzył parę z Sarą. Pomiędzy tym dwojgiem nawiązała się przyjacielska więź i chociaż wydawało się, że mężczyzna chciałby czegoś więcej, Sara nie miała wątpliwości, że ta relacja jest czysto kumpelska.

Po powrocie uczestników do Polski, a jeszcze w trakcie trwania emisji programu, internauci zauważyli, że Maurycy i Luiza spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Wielu zastanawiało się, czy łączy ich przyjaźń, czy może coś więcej. Do końca emisji uczestnicy nie mogli zdradzać, które pary przetrwały po programie, jednak niedługo po jego zakończeniu Maurycy wyznał, że spotyka się z Luizą:

„Ja myślę, że to nie jest dla nikogo zaskakujące, że łączy nas coś więcej. Więc tak, spotykamy się, jest moją dziewczyną i zobaczymy, co z tego będzie” – wyznał na InstaStory.

Zobacz także: Maurycy i Luiza są razem!

https://www.instagram.com/p/CMkCNvcpwRq/

Wyznanie Maurycego nieco zaskoczyło Luizę, która przyznała, że nie spodziewała się tego. Wyznała, że chciała w tej kwestii zachować prywatność:

Ja jeszcze nic nie ogłosiłam. Maurycy to ogłosił, ja w ogóle się nie spodziewałam, że on to ogłosi, bo nagrywał to Instastory i ja tak patrzę, o czym on mówi, a on powiedział, że jest ze mną. Więc w sumie ogłosił to bez żadnego powiadomienia mnie, ani nic. Ale tak, spotykamy się, jesteśmy parą, a co będzie dalej to zobaczymy. Ja nie jestem typem osoby, która chce coś od razu upublicznić. Wolę, żeby to było prywatne. I jak jestem czegoś pewna i jak wiem, że to jest ta jedyna osoba, to wtedy mogę się kierować tym upublicznianiem”

Lui potwierdziła związek z Maurycym

Dociekliwi internauci jednak nie dawali spokoju Luizie i wciąż zasypywali ją pytaniami o związek z Maurycym. W końcu Lui zdecydowała się skomentować swoją relację i potwierdziła, że rzeczywiście jest z Mauro:

“Dużo pytań jest: Czy jesteś z Maurycym, Jak tam z Mauro? Czy jesteście parą? Więc odpowiem już w końcu na to pytanie- odpowiedź brzmi… TAK” – potwierdziła związek Luiza.

Uczestniczka Hotelu Paradise 3 wyznała, że związek z Maurycym powstał z przyjaźni i cieszy się, że nie zostali parą w programie:

“Na Zanzibarze zbudowaliśmy bardzo fajną, przyjacielską podstawę i jak wróciliśmy do Polski to mieliśmy bardzo dużo czasu, żeby się bliżej poznać. Dużo czasu spędzaliśmy razem i fajne jest to, że mieszkamy blisko siebie. Dużo osób nam kibicowało i to wszystko tak naturalnie wyszło. Lubię jak związki powstają z przyjaźni… Cieszę się również, że tą relację budujemy nie pod presją programu i kamer tylko na takich zasadach jak chcemy”

Po tym wyznaniu Luiza zmaieściła na InstaStory wspólne zdjęcie z Maurycym w gorącym pocałunku!

Pocałunek Luizy i Maurycego
Luiza i Maurycy są parą

Cieszymy się ogromnie i kibicujemy Luizie i Maurycemu!

Źródło: Instagram Luizy Benzouaoua

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej