Połącz się z nami

Bibi w makijażu Kornelii – finalistka „Hotelu Paradise 3” wygląda obłędnie!

bibi w makijażu

Moda i uroda

Bibi w makijażu Kornelii – finalistka „Hotelu Paradise 3” wygląda obłędnie!

Bibi pokazała się w makijażu wykonanym przez Kornelię. Trzeba przyznać, że współpraca obu uczestniczek Hotelu Paradise 3 zaowocowała pięknymi efektami. Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się Bogusia!

Hotel Paradise 3

Za nami niezwykle emocjonująca i pełna pozytywnej energii 3. edycja programu Hotel Paradise. Przypomnijmy, że w finale znaleźli się Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, którzy zwyciężyli show. Co więcej Krystian, który na ścieżce lojalności zbił złotą kulę, postanowił podzielić się kwotą 100 tys. zł ze wszystkimi finalistami. Widzowie nie mogli narzekać na nudę, a uczestnicy zapewniali fantastyczną i trudną do przewidzenia rozrywkę.

Od powrotu do Polski uczestników programu minęło sporo czasu, jednak jak widać, wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Nie da się ukryć, że cała ekipa mocno się ze sobą zżyła, a oprócz miłości znaleźli również szczerą przyjaźń. Większość z nich rozwija obecnie medialne kariery, biorąc udział w wywiadach, kampaniach reklamowych i rozwijając własne firmy.

Zobacz także: Basia w makijażu Kornelii
Zobacz także: Związek Bibi przed programem

Bibi w olśniewającym makijażu

Na początku warto wspomnieć, że Kornelia jest wizażystką, charakteryzatorką i stylistką. Co więcej, od dawna współpracuje z największymi polskimi gwiazdami, wykonując makijaże na planach zdjęciowych. Na profilu Kornelii znajdziemy wiele jej prac. Uczestniczka Hotelu Paradise zaprezentowała m.in. Natalię Siwiec, Asię Opozdę i Wiktorię Gąsiewską w makijażu swojego autorstwa.

Tym razem uzdolniona Kornelka postanowiła pomalować Bibi. Postawiła na modne w tym sezonie delikatnie brwi, konturowanie podkreślające rysy twarzy, a także makijaż oka w ciepłych odcieniach brązu i pomarańczu. Nie zabrakło oczywiście rozświetlenia centralnej części powieki, kącików oczu i kości jarzmowych. Idealnym dopełnieniem okazały się błyszczące usta w kolorze nude, z zaznaczonym konturem.

Tylko spójrzcie, jak prezentuje się Bibi!

Bibi w makijażu wykonanym przez Kornelię
Bogusia w makijażu

Jak podoba Wam się Bibi w takim wydaniu? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Bibi.hotelparadise3, Kornelia_hotelparadise3

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry