Blanka Lipińska i Baron nadal się przyjaźnią? Pisarka ucięła wszelkie wątpliwości…

7 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Blanka Lipińska i Baron byli jedną z najgorętszych par w świecie polskiego show-biznesu. Choć informacja o końcu ich związku zdziwiła niejednego z fanów, byli kochankowie w dalszym stopniu utrzymywali poprawne relacje, przyznając, że pomimo tego, że ich związek nie przetrwał, zostali przyjaciółmi. Czy teraz kiedy Baron znalazł nową miłość ich relacja nadal jest na takim poziomie? Zobaczcie, co przyznała pisarka.

Miłosna historia Lipińskiej i Barona

Kiedy media obiegły fotki i pierwsze informacje o tym, że Baron i Blanka Lipińska są parą, mało kto mógł w to uwierzyć. Jak się jednak okazało, przypuszczenia te potwierdził się, a niedługo później zakochani nie szczędzili internautom informacji o swoim związku. Zarówno na Instagramie pisarki, jak i muzyka mogliśmy oglądać wspólne zdjęcia z ich zwykłej codzienności, bliższych i dalszych wyjazdów oraz romantycznych randek. W pewnym momencie partnerzy zaczęli coraz mniej dokumentować swój związek, a media rozpisywały się o czarnych chmurach, które pojawiły się nad ich relacją, które niedługo później potwierdzili sami zainteresowani.

Choć rozstanie Lipińskiej i Barona było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem para rozstała się w wielkiej zgodzie i oszczędziła sobie publicznego prania brudów. W dalszym ciągu Blanka i Baron mieli ze sobą kontakt, co dało się zauważyć w mediach. Pisarka i muzyk niejednokrotnie wspominali o sobie w relacjach zamieszczanych w sieci, bądź składali sobie życzenia na oczach internautów.

Zobacz także: Wieniawa podsumowała prezent Kubickiej dla Barona

Instagram Lipińskiej
Życzenia urodzinowe Blanki dla Barona

Baron i Lipińska się przyjaźnią?

Choć początkowo wydawało się, że byli partnerzy pozostaną na stopie przyjacielskiej nie wiadomo było, jak będzie układać się ich relacja od kiedy w życiu Barona pojawiła się nowa miłość.

Baron i Sandra Kubicka szybko stali się jednym z najbardziej medialnych związków, a w sieci możemy oglądać ich wspólne relacje i wpisy, na których nie szczędzą sobie czułości.

Dla wszystkich zainteresowanych relacją Blanki Lipińskiej i Barona mamy odpowiedź, jak obecnie wygląda ich kontakt. W rozmowie z Pudelkiem pisarka przyznała, że Baron nie jest jej przyjacielem, niemniej jednak nie ma między nimi kości niezgody:

“Między nami nie ma złej krwi. Między nami tylko nie ma przyjaźni.”

Zobacz także: Sandra Kubicka skomentowała ex-związki Barona

Myślicie, że przyjacielska relacja Blanki i Barona została zakończona przez nowy związek artysty?

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej, Aleksandra Barona, Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej