Blanka Lipińska złożyła wyjątkowe życzenia Julii Wieniawie. Możecie się zaskoczyć

23 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Wiele osób wciąż sądzi, że byłe partnerki Barona nie darzą się wielką sympatią. Nic bardziej mylnego. Lipińska po raz kolejny udowodniła, że ma ciepłe relacje z Julią Wieniawą i złożyła 23-latce życzenia urodzinowe.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa od pewnego czasu jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Aktorka zdobyła gigantyczną popularność dzięki udziałowi w serialu Rodzinka.pl i od tego czasu sukcesywnie rozwija swoją karierę.

Warto zaznaczyć, że profil Julki na Instagramie śledzi już ponad 2 miliony internautów. Bez wątpienia jest to wynik godny pozazdroszenia, gdyż o takiej ilości followersów marzy nie jedna influnecerka w kraju. Wieniawa na bieżąco zamieszcza w sieci nowe zdjęcia i relacje, dzięki czemu jest w stałym kontakcie z fanami.

Już kilka dni temu aktorka postanowiła świętować swoje urodziny, które tak naprawdę obchodzi właśnie 23 grudnia.

Zobacz także: Jak wyglądy 23. urodziny Julii Wieniawy?

Tego dnia Julia postawiła na wyjątkową stylizację, którą dopełniła drogim dodatkiem w postaci oryginalnej torebki.

Relacje Lipińskiej i Wieniawy

Julia Wieniawa związana była z Baronem jakiś czas temu. Po kilku wspólnie spędzonych miesiącach partnerzy postanowili się rozstać. Niedługo później muzyk z zespołu Afromental związał się z pisarką Blanką Lipińską. Ten związek także nie przetrwał i aktualnie Baron cieszy się szczęściem u boku modelki Sandry Kubickiej.

Chociaż wydawać się mogło, że były partnerki gitarzysty nie darzą się sympatią, nic bardziej mylnego. Blanka Lipińska i Julia Wieniawa już wielokrotnie podkreślały, że bardzo się cenią i szanują.

Zobacz także: Wieniawa opowiedziała o rzekomym konflikcie z Blanką Lipińską.

Teraz pisarka postanowiła dać temu wyraz, składając życzenia urodzinowe dzisiejszej jubilatce. Przy okazji Blanka pokazała internautom wspólne zdjęcie z Wieniawą.

„STO LAT KSIĘŻNICZKO” – napisała Lipińska

Blanka i Julia
Lipińska składa życzenia Wieniawie

Spodziewaliście się, że Blanka Lipińska i Julia Wieniawa to takie dobre koleżanki i wcale nie mają do siebie żalu?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej/Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz