Julia Wieniawa wyprawiła huczne urodziny! Zaprezentowała się w zjawiskowej stylizacji!

19 grudnia 2021
Przez: : M.J

Tydzień przed oficjalną datą urodzin Julia Wieniawa postanowiła wyprawić huczne urodziny dla swoich przyjaciół. Wśród gości nie brakowało ukochanego aktorki, Nikodema Rozbickiego. Było sushi i drogie prezenty. Solenizantka tego wieczoru wyglądała obłędnie.

Huczne urodziny Julii Wieniawy

Można śmiało powiedzieć, że Julia Wieniawa od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Gra w filmach, nagrywa utwory i ma całe mnóstwo fanów. Jej profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 2 miliony internautów i bez wątpienia Julka jest jedną z najchętniej śledzonych gwiazd również przez media.

Zobacz także: Wieniawa i Królikowski zagrają razem w filmie! Jest zwiastun!

Wieniawa 23 grudnia 2021 roku będzie obchodziła swoje 23 urodziny. Imprezę urodzinową dla przyjaciół urządziła w sobotę. Nie mogło na niej zabraknąć nie tylko jej chłopaka Nikodema Rozbickiego, ale również koleżanek i kolegów z branży.

Julia Wieniawa.
Goście na urodzinach Julii Wieniawy.

Na Instastories Julia chętnie relacjonowała przebieg imprezy urodzinowej. Przyjęcie zostało zorganizowane w jednej z warszawskich restauracji serwującej sushi. Wśród gości mogliśmy zobaczyć Jessicę Mercedes, czy młodszą siostrę aktorki-Wiktorię. Gwiazda na swoje 23-urodziny dostała aparat fotograficzny.

Julia Wieniawa.
Tort urodzinowy Julii Wieniawy.
Julia Wieniawa
Prezent urodzinowy Wieniawy.

Urodzinowa stylizacja Julii Wieniawy

Aktorka już od rana relacjonowała przygotowania do imprezy urodzinowej – zabiegi relaksujące i wizytę u jednej z najpopularniejszych makijażystek gwiazd. Julka na tę okazję ubrała czerwoną, cekinową sukienkę z recyklingu marki H&M, do której dobrała torebkę Gucci i masywne czarne botki. Całość dopełniła makijażem stworzonym przez Magdalenę Pieczonkę. W oczy rzuca się również zjawiskowa biżuteria, którą aktorka dobrała do swojej stylizacji.

Nie da się ukryć, że Julia była największą gwiazdą tego wieczoru. Choć urodziny będzie obchodziła dopiero za kilka dni, to my już życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Jak podoba Wam się stylówka Wieniawy?

Źródło: Instagram Julia Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz