Połącz się z nami

Blanka zapomina o Baronie! Pozbyła się już z mieszkania jego studia!

Blanka zapomina o Baronie!

Z życia gwiazd

Blanka zapomina o Baronie! Pozbyła się już z mieszkania jego studia!

Blanka pewien czas temu chwaliła się na swoim InstaStory specjalnie przygotowanym pokojem dla swojego ukochanego – Barona. Teraz kiedy związek tych dwójki zakończył się, Lipińska postanowiła go przerobić. Zobaczcie, co teraz się tam znajduje! Blanka zapomina o Baronie!

Blanka zapomina o Baronie! Źródło: https://www.instagram.com/p/B_7YWpmHleG/

Związek Blanki i Barona był jednym z najgłośniejszych w ostatnim czasie w polskim show-biznesie. Pisarka i muzyk, od kiedy tylko potwierdzili plotki, że się spotykają postanowili dzielić się z internautami również wspólnie spędzonym czasem. Ich początki przypadły na moment, kiedy w Polsce zaczął panować koronawirus, a ludzie pozamykali się w domach w obawie, przed zakażeniem. Domowa izolacja sprawiła, że Blanka i Alek mieli wiele czasu dla siebie i jak wiadomo, nie odstępowali siebie na krok.

Blanka zapomina o Baronie! Źródło: https://www.instagram.com/p/B-4z_GfF-BO/?utm_source=ig_embed

Mało kto spodziewał się, że pomiędzy tymi dwojga zaczęło się psuć. Nagle Blanka wyjechała samotnie do Egiptu i wtedy media zaczęły spekulować na temat końca ich związku.

Doniesienia okazały się prawdą, a Blanka na jednym z portali wydała oświadczenie w sprawie swojego byłego już związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Przeczytajcie tutaj: Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka wystosowała oświadczenie!

Każdy, kto śledzi życie Blanki doskonale wie, że przez ostatni czas żyła ona urządzaniem swojego nowego mieszkania. Jak Was informowaliśmy, nie brakuje tam luksusu oraz specjalnego pokoju dla Alka! Pisarka zadbała wówczas o to, by Baron, kiedy będzie blisko niej czuł się jak w domu i przygotowała dla niego specjalny pokój, w którym znajdował się jego sprzęt do grania.

„Alku Baronie, zobacz twoje konsole pod klawisze i komputer, Blania Ci rozpakowała i zmontowała, nie było to trudne. Ale… no przyznaj, że są ładne” – relacjonowała, dzieląc się nowym gniazdkiem Barona.

Blanka zapomina o Baronie!

Teraz kiedy ich wielkie love story się zakończyło, Blanka postanowiła nie próżnować i szybko przemeblowała ten pokój decydując się zrobić tam swój gabinet! Na jej Instagramie pojawiła się relacja z nowego miejsca, w którym Blanka chwali się swoją pracą, w nowym miejscu:

„Dzień Dobry moi kochani to będzie pięęęęęęekny dzień. To dość niewiarygodne ale od rana pracuje, a że teraz mam gabinet to siedzę sobie w tym gabinecie w moim nowym szlafroku”

Blanka zapomina o Baronie! Źródło: https://www.instagram.com/stories/blanka_lipinska/2424996293783841832/
Blanka zapomina o Baronie! Źródło: https://www.instagram.com/stories/blanka_lipinska/2424996293783841832/
Blanka zapomina o Baronie! Źródło: https://www.instagram.com/stories/blanka_lipinska/2424996293783841832/

Spodziewaliście się, że Blanka tak szybko zdecyduje się zrezygnować z pokoju dla Barona?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry