Brzozowski gwiazdą wieczoru podczas finału „The Voice Kids”. W sieci rozpętała się prawdziwa burza…

17 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Rafał Brzozowski wystąpi dziś wieczorem podczas wielkiego finału czwartej edycji The Voice Kids. Oczywiście artysta zaśpiewa utwór The Ride, który będzie reprezentował nasz kraj podczas tegorocznego Konkursu Eurowizji.

https://www.instagram.com/p/CNwlnIijsDW/?igshid=e3n70asv7k6h

Rafał Brzozowski Eurowizja

Rafał Brzozowski wzbudził ostatnio wielkie zainteresowanie swoją osobą. Wszystko to, za sprawą decyzji zarządu Telewizji Polskiej, z której wynikało, że to Rafał będzie reprezentantem naszego kraju podczas tegorocznej Eurowizji. Polacy oburzyli się takim obrotem spraw. Przypominamy – rok temu to Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland, wzięła udział w specjalnym wydaniu Szansy na sukces, gdzie dzięki wygranej zyskała możliwość reprezentowania naszego kraju podczas prestiżowego konkursu. Eurowizja 2020 została jednak odwołana ze względu na restrykcje, które wynikały z panującej pandemii koronawirusa. Choć konkurs został wznowiony, Alicji odebrano szansę reprezentacji Polski.

Zobacz także: Szemplińska o Eurowizji 2021. Artystka nie kryje rozczarowania.

The Voice Kids wielki finał

Dziś wieczorem odbędzie się wielki finał czwartej edycji The Voice Kids, na którym trójka utalentowanych dzieci zawalczy o tytuł najlepszego głosu tej edycji oraz nagrodę główną. W ten wyjątkowy wieczór nie zabraknie występów gwiazd oraz pięknej oprawy muzycznej.

Na oficjalnej stronie programu przekazano, że jednym z gości specjalnych będzie Rafał Brzozowski, który zaprezentuje utwór The Ride, z którym już niedługo wyruszy na Konkurs Eurowizji. Ta informacja jednak nie przypadła do gustu widzom programu, którzy ruszyli tłumnie z komentarzami, w których zaznaczyli swoje niezadowolenie:

“Na czas tego “występu” włączę inny kanał 🙌”

“Nie chciałabym nikogo obrażać ani hejtować ale istnieją o wiele lepsi artyści muzyczni których można zapraszać do takich programów 😢”

“Jak zepsuć finał the voice kids poradnik”

“O BOŻEEEEE😩”

“Tym oto akcentem bardziej nie mam ochoty oglądać dzisiejszego finału”

Myślicie, że Rafał zdoła przekonać widzów do swojej osoby i piosenki The Ride jeszcze przed Konkursem Eurowizji?

Zobacz także: Dlaczego Brzozowski będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2021?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz