Połącz się z nami

Burza po wpisie El Dursi o wyroku TK! „Serio? Reklamowanie płaszczyka pod takim postem?” Klaudia przeprasza.

Burza po wpisie El

Z życia gwiazd

Burza po wpisie El Dursi o wyroku TK! „Serio? Reklamowanie płaszczyka pod takim postem?” Klaudia przeprasza.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego jest od kilku dni głównym tematem w mediach, który przysłonił pandemię koronawirusa. Wiele znanych osób odniosło się w mocnych wpisach do decyzji o prawie całkowitym zakazie aborcji. Również na profilu Klaudii El Dursi pojawił się wpis, jednak wywołał on burzę w sieci! Zobaczcie! Burza po wpisie El Dursi o wyroku TK!

Klaudia El Dursi szturmem podbiła polski show-biznes, kiedy zdecydowała się na udział w programie „Top Model”. Następnie nie musiała dugo czekać na kolejne propozycje zawodowe. Klaudia została gospodynią randkowego programu „Hotel Paradise” i dzięki rozgłosowi, zyskała całe mnóstwo fanów, którzy doglądają jej życia w mediach społecznościowych.

Burza w sieci po
Źródło: https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

To właśnie na instagramowym profilu Klaudii pojawił się post, w którym odniosła się do decyzji Trybunały Konstytucyjnego. Przy okazji zareklamowało ona płaszczyk, który możemy zobaczyć na zdjęciu. To posunięcie najwidoczniej nie spodobało się wielu internautom, którzy dali temu wyraz w komentarzach pod zdjęciami.

Burza po wpisie El Dursi o wyroku TK!

Na wstępie musimy dodać, że po wielu wpisach od internautów, Klaudia usunęła reklamę.

Burza w sieci po
Źródło: https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/
Burza w sieci po
Burza po wpisie El Dursi
Źródło: https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

Niemniej jednak w internacie nic nie ginie. Na Instagramie Karoliny Korwin-Piotrowskiej pojawił się screen zdjęcia z profilu El Dursi. Dziennikarka w mocnych słowach odniosła się do reklamowania produktów przez gwiazdy w postach na temat wyroku TK:

„Jedyne, co można zrobić, to puścić tęczowego pawia. Jest ci zle, kup se płaszczyk. Mózg se kup. To się nazywa nieuleczalna i nieoperacyjna głupota”

Następnie edytowała swój post, dodając, że firma przeprosiła za to faux-pas:

„Poprawiony post, w poprzednim były 3 zdjęcia- okazało się, ze firma przeprosiła. Tyle dobrego”.

Jak już wspominaliśmy, Klaudia usunęła reklamę, jednak i tak musiała się zmierzyć z wieloma nieprzychylnymi komentarzami od internautów:

„Serio? Reklamowanie płaszczyka pod takim postem?”

„Obrzydliwy wpis, wykorzystanie tak ważnych protestów w kontekście reklamy? Wstyd!”

Burza po wpisie El Dursi o wyroku TK! Klaudia przeprasza.

Pomimo że post został edytowany, a firma przeprosiła, to wielu internautów uważa, że niesmak pozostał. Co więcej, Klaudia również odniosła się do swojego wpisu i przeprosiła. Musimy dodać, że w tym czasie wszyscy powinniśmy się wspierać!

„Mój wczorajszy post wzbudził sporo kontrowersji. Nie dlatego, że poruszyłam ważny dla mnie temat, który obecnie budzi emocje, ale w związku z tym, że oznaczyłam markę płaszcza, w którym byłam na zdjęciu. Przyznaję, że było to niefortunne i nierozważne, przede wszystkim ze względu na powagę tematu. Nie miałam zamiaru go deprecjonować, ani nikogo urazić, dlatego chciałabym Was przeprosić. Żyjemy w ciężkich czasach. Musimy walczyć o prawa, które nam się należą, a straciłyśmy je tak po prostu, z dnia na dzień. W tej walce jestem z Wami solidarna. Nie chciałam, aby tego typu sytuacja wpłynęła na powagę tematu, dlatego przepraszam.”

Co o tym myślicie?

Zobaczcie również: El Dursi złamała kwarantannę?! Zabrała głos w tej sprawie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry