Emil Stępień zaprosił uczestniczkę “Love Island” do swojego filmu. Nie kryła zaskoczenia!

20 listopada 2021
Przez: : J.J

Jedna z byłych uczestniczek znanego i uwielbianego przez polskich widzów programu Love Island. Wyspa Miłości zdradziła, że otrzymała zaproszenie do nowych filmów Emila Stępnia. Przyjęła zaproszenie? Poznajcie szczegóły.

Zamieszanie wokół filmu Dziewczyny z Dubaju

Doda i Emil Stępień parę lat temu nie spodziewali się zapewne, że w momencie premiery swojego wspólnego filmu Dziewczyny z Dubaju będą na językach całego polskiego społeczeństwa ze względu na prywatne sprawy i rozwód, który odbił się szerokim echem w mediach.

Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy Doda i Maria Sadowska, która odpowiadała za reżyserię nie mogły dokonać zmian w projekcie. W tym samym momencie, na światło dzienne wyszły prywatne problemy w związku Dody i Emila, a również informacja, że małżeństwo postanowiło się rozstać.

Po tej informacji na światło dzienne wychodziły kolejne medialne przepychanki Dody i Emila, które toczyły się na językach ludzi.

Zobacz także: Oświadczenie Emila po rozwodzie

Była uczestniczka Love Island w filmie Stępnia?

Jak wiadomo, medialny konflikt byłych już małżonków nie schodzi z ust Polaków. Dodatkowo przy okazji zbliżającej się premiery do polskich kin na światło dzienne wychodzą kolejne ciekawostki związane z Emilem i jego filmami.

Jak się okazuje, Emil zapraszał do swoich filmów znane influencerki, które popularność zyskały dzięki uczestnictwie w programach typy reality-show.

W rozmowie z dziennikarzem Pomponika Angela Dańczak zdradziła, że otrzymała propozycję przyjścia na casting:

„Wiesz co był jakiś kontakt, ale nic poza tym (…) dostałam taką wiadomość, jakieś takie zaproszenie do nowych jakiś filmów które będą kręcone ale to umarło śmiercią naturalną.”

Angela została zapytana, czy zaskoczyła ją propozycja Emila:

„Wiesz co, szczerze…w ogóle nie byłam zdziwiona.”

Zobacz także: Wszystko o Angeli Dańczak

Uczestniczka Love Island 3
Angela Dańczak – uczestniczka reality-show Love Island. Wyspa miłości

A Wy? Jesteście zaskoczeni?

Źródło: Pomponik, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej