Połącz się z nami

Były partner Olgi Frycz skomentował jej drugą ciążę! Wzruszające słowa…

Olga Frycz może liczyć na wsparcie swojego byłego partnera.

Z życia gwiazd

Były partner Olgi Frycz skomentował jej drugą ciążę! Wzruszające słowa…

Olga Frycz zaskoczyła wszystkich ogłaszając, że za jakiś czas po raz drugi zostanie mamą. Jej wpis został skomentowany przez wiele osób ze świata show-biznesu, które zadeklarowały swoje wsparcie. Pojawił się również komentarz od Grzegorza Sobieszka, który jest ojcem pierwszego dziecka Olgi Frycz. Musimy przyznać, że można im pozazdrościć takiej relacji.

Kilka słów na temat Olgi Frycz

Olga Frycz doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów i to nie pierwszy raz tego dokonała. W 2018 roku zaręczyła się z Grzegorzem Sobieszkiem, a owocem ich miłości jest córka Helenka. Grzegorz i Olga byli razem przez 3,5 roku. We wrześniu 2019 roku na Instagramie aktorki pojawił się wpis, w którym poinformowała wszystkich, że jej związek z tatą Helenki to już przeszłość. Niemniej jednak nadal pozostają w przyjacielskich relacjach.

To nie pierwszy raz, kiedy Olga podkreśliła, że zawsze może liczyć na ojca swojej córki pomimo tego, że nie dzielą wspólnie życia. Ostatnio przebywając z córką na wakacjach odpowiedziała na pytania internautów. Jak podkreśliła, poleca każdemu, aby utrzymywał takie kontakty, jak ona i Grzegorz po rozstaniu:

„Bardzo się lubimy i mamy do siebie ogromny szacunek. Mamy wspaniałą córeczkę i na jej szczęściu najbardziej nam zależy. A jak u nas jest wszystko dobrze, to i dziecko jest szczęśliwe. Także polecam takie kontakty”.

Zobacz także: Olga Frycz rozstała się z kolejnym partnerem?!

Grzegorz Sobieszek skomentował drugą ciąże Olgi Frycz

Aktorka po raz kolejny zaskoczyła wszystkich ogłaszając, że już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Jak do tej pory nie zdradziła, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. Wiadomo natomiast, że nie obawia się samodzielnego macierzyństwa i jak podkreśliła:

„Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.”

Na wpis odpowiedział były partner aktorki, który jasno podkreślił, że zawsze służy pomocną dłonią i nie ma wątpliwości, że jego córka będzie wspaniałą siostrą, dla Zosi:

„Hela na bank będzie super siostrą, a ty jesteś super mamą, bo jesteś bardzo bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak, jak mówiłem wiele razy, zawsze możesz na mnie liczyć”– napisał były partner Olgi.

Wpis aktorki również mówi sam za siebie:

„Dziękuję Grzesiu. Jesteś super przyjacielem i będziesz fajnym wujkiem”.

Olga może liczyć na wsparcie byłego partnera.

Olga Frycz bez wątpienia będzie mogła liczyć na pomoc wielu osób, w tym Grzegorza. Musimy przyznać, że miło się czyta powyższe wpisy.

Źródło: Instagram Olgi Frycz / Grzegorza Sobieszka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry