Caroline Juchniewicz z “Love Island 3” już tak nie wygląda! Zjawiskowa metamorfoza!

4 września 2021
Przez: : M.J

Na naszych ekranach obecnie leci 4. edycja Love Island, jednak wciąż nie milkną echa o uczestnikach poprzednich edycji randkowego reality-show. Caroline Juchniewicz, która wygrała 3. sezon Love Island zdecydowała się na metamorfozę i znacznie zmieniła kolor swoich włosów. Zobaczcie, jak się prezentuje. Co na to jej ukochany?

Love Island 3

W trzeciej edycji programu Love Island. Wyspa Miłości poznaliśmy Caroline Juchniewicz, która wraz z Mateuszem Zacharczukiem wygrała program wybierając miłość i dzieląc się nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych. Mati i CJ po powrocie z Hiszpanii zdecydowali się nadal kontynuować swoją relację. Co więcej, dziewczyna, która na co dzień mieszkała w Kanadzie, dla swojego ukochanego przeprowadziła się do Polski.

Zobacz także: Wiemy, na co Caroline i Mati wydadzą 100 tysięcy złotych!

https://www.instagram.com/p/CRWme4hs2OG/

Choć finał 3. sezonu Love Island odbył się 11 kwietnia 2021 roku, to nadal nie milkną echa na temat uczestników. Wielu z nich prowadzi bardzo aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć, co aktualnie dzieje się w ich życiu. Caroline na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 200 tysięcy obserwatorów i to właśnie tam pochwaliła się swoją metamorfozą.

Jak prezentuje się zwyciężczyni Love Island 3 w nowym kolorze włosów?

Caroline z Love Island 3 zmieniła kolor włosów

Caroline, która dała się poznać widzom, jako blondwłosa piękność zdecydowała się na sporą zmianę. Na jej głowie pojawił się znacznie ciemniejszy kolor włosów oraz zdecydowała się nieco je skrócić.

“Podoba się Wam mój nowy kolorek?😉”– zapytała internautów.

Caroline Juchniewicz
Caroline zdecydowała się na metamorfozę.

Wpisy pod zdjęciem mówią same za siebie. Większość internautów uważa, że metamorfoza Caroline jest zdecydowanie na plus:

“Znacznie lepiej😍”

“Przepieknie!! 😍”

O komentarz pokusił się również Mati, który w zabawny sposób skomentował nowy wygląd swojej ukochanej:

“Ofc baby! Wyglądasz bardziej południowo”

Musimy przyznać, że w przypadku zwyciężczyni trzeciej edycji Wyspy Miłości idealnie pasuje powiedzenie “ładnemu, we wszystkim ładnie”.

A Wam jak się podoba Caroline w ciemniejszych włosach?

Źródło: Instagram Caroline Juchniewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej