„Love Island 3”: Na co Caroline i Mateusz wydadzą 100 tysięcy? Znamy ich plany!

12 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Trzecia edycja Love Island. Wyspa miłości dobiegła końca. Wielkimi wygranymi okazali się Caroline Juchniewicz oraz Mateusz Zacharczuk. Para oprócz zdobycia pierwszego miejsca, zdobyła również nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych do podziału. Na co ją wydadzą? My wiemy! Przekonajcie się!

Love Island. Wyspa miłości

Love Island. Wyspa miłości to program reality-show, który w szybkim tempie zdobył masę fanów. Pierwszą edycję wygrała Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak, drugą natomiast Julia Nowakowska oraz Dominik Grot. Program od początku prowadzi Karolina Gilon, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Top Model.

Zobacz także: Ruszył casting do czwartej edycji Love Island.

Trzecia edycja randkowego show

11 kwietnia odbył się wielki finał trzeciej edycji, gdzie o pierwsze miejsce walczyli Ania i Czarek, Waleria i Piotrek oraz Caroline i Mateusz. Decyzja należała do widzów. To oni decydowali, która para zdobędzie pierwsze miejsce i będzie miała możliwość zawalczyć o nagrodę główną, jaką była kwota 100 tysięcy do podziału. Trzeci sezon programu Love Island. Wyspa miłości wygrali Caroline i Mateusz.

Plany Caroline i Mateusza

Wielu fanów pary zastanawia się zapewne, na co zwycięzcy wydadzą zdobyte pieniądze. W rozmowie z Pomponikiem zakochani przyznali, że choć w tyle głowy mieli to, że mogą wygrać bardziej stawiali na Walerię i Piotra. Wybór widzów bardzo pozytywnie ich zaskoczył. Zwycięzcy zdradzili, na co zamierzają wydać wygraną sumę. Przyznali, że będzie to luksusowa podróż:

„Na pewno podroż…Na pewno jakieś zaje***** podróże gdzieś, będziemy na pewno gdzieś bardziej w typowo luksus tym razem niż coś takiego, pojedziemy gdzieś naprawdę fajnie, żeby czas spędzać razem” – przyznała Caroline.

Mateusz dodał, że zależy im na spędzeniu czasu tylko we dwoję, bez miejsca naszpikowanego kamerami:

„Mieć typowo czas dla siebie, bo tutaj w willi ten czas też był taki inny niż w realnym życiu. Bo tak
realne życie też nie wygląda (…)”

Myślicie, że Caroline i Mateusz przetrwają i przerwą złą passę zwycięzców Love Island?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej