“Chłopaki do wzięcia”: Nowe zdjęcia Joanny Wielochy wprawiają w osłupienie! Partnerka Szczeny przeszła ogromną metamorfozę!

23 lipca 2022
Przez: : M.J

Joanna Wielocha dała się poznać w programie Chłopaki do wzięcia, gdzie wraz z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim pokazywali swój burzliwy związek. Teraz w sieci pojawiły się nowe fotki Asi z Chłopaków do wzięcia, na których wyraźnie widać, jak ogromną przeszła metamorfozę. Gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni!

Związek Asi i Szczeny z Chłopaków do wzięcia

Nie milkną echa na temat Joanny Wielochy i Ryszarda Dąbrowskiego, którzy byli bohaterami programu Chłopaki do wzięcia. Choć aktualnie nie występują już w programie stacji Polsat, to kolejne skandale z nimi w roli głównej odbijają się szerokim echem w mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Jaruś i Gosia rozstali się? Pojawiły się zaskakujące doniesienia!

Nie da się ukryć, że Wielocha zawróciła Ryśkowi w głowie. Wierni widzowie na pewno pamiętają moment, w którym dowiedzieliśmy się, że Asia i Szczena zostaną rodzicami. Po tym, jak Rysiek skończył swoją kolejną odsiadkę, para postanowiła dać sobie kolejną szansę, a na świecie pojawił się ich pierwszy syn Marcel. Niestety, ale ich sielanka nie trwała długo. Po jednej z nocnych awantur, w domu byłych bohaterów Chłopaków do wzięcia, odpowiednie służby umieściły synka Wielochy i Szczeny w rodzinie zastępczej.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard “Szczena” Dąbrowski trafił do więzienia – federacja MMA VIP potwierdziła doniesienia!

Była mała awantura, zadzwonili po policję i zabrali nam dziecko. […] Marcelek jest w jakiejś tam rodzinie zastępczej czy tam czymś”- mówił na gali MMA VIP 3 Ryszard Dąbrowski.

Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia Joanny Wielocha, która nie przypomina siebie z odcinków programu stacji Polsat.

Metamorfoza Joanny Wielochy

Asia z Chłopaków do wzięcia na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko zdecydowała się na jasny kolor włosów, ale również przeszła szereg zabiegów medycyny estetycznej. Na najnowszych zdjęciach wyraźnie widać, że Joanna Wielocha zaczęła zwracać uwagę na swój wygląd. W oczy rzucają się nie tylko powiększone usta Wielochy, ale również zadbana twarz i dobrze dobrany makijaż.

Musimy przyznać, że Asia nie przypomina siebie sprzed lat.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy uczestnik zachwycił widzów! Nie mogą uwierzyć, że zdecydował się na udział w programie!

Źródło: Twitter / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej