Chodakowska wybrała nietypową, ale seksowną kreację na sylwestra! Wiemy, ile kosztuje!

27 grudnia 2019
Przez: : J.J

Chodakowska wybrała nietypową ale seksowną kreację na sylwestra! Wiemy ile kosztuje! Celebryci planują już swoje kreacje na najbardziej imprezową noc roku. Jak się okazało Ewa Chodakowska już to zrobiła i bez wątpienia powali innych na łopatki! W czym się zaprezentuje 31 grudnia? Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/B3sR-g2nXfF/

Ewa Chodakowska to jedna z dwóch najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Jej profil obserwuje 1.7 miliona internautów. Ewa przez lata swojej kariery zyskała rzeszę fanek, którym pomogła przejść na zdrową stronę życia. Miliony kobiet i mężczyzn zawdzięczają Ewie piękną sylwetkę. Ekspertka od fitnessu co dzień motywuje i zachęca do zdrowego trybu życia polskie społeczeństwo.
Ewa wiedzie luksusowe życie podzielone między Polską – swoim rodzinnym krajem oraz krajem jej męża – Grecją. Chodakowska często odwiedza to gorącą miejsce i chętnie dzieli się efektami swojej ciężkiej pracy poprzez zdjęcia na rajskich plażach. To właśnie ciało Chodakowskiej jest jej wizytówką.

Chodakowska wybrała nietypową ale seksowną kreację na sylwestra! Wiemy ile kosztuje!

Święta Bożego Narodzenia Ewa spędziła w Polsce, ale odwiedziła ją jej kochana teściowa o czym z wielką radością poinformowała trenerka na portalu społecznościowym . O relacjach obu kobiet możecie przeczytać TUTAJ! Wielu z fanów trenerki zastanawia się zatem gdzie Ewa i jej mąż Lefteris spędzą najbardziej imprezową noc roku, czyli Sylwestra.
Jak się okazuje Ewa zdradziła już tą informację!

Chodakowska wybrała nietypową ale seksowną kreację na sylwestra! Wiemy ile kosztuje!

https://www.instagram.com/p/B0eZcPioBas/

Ewa w tym roku rezygnuje z hucznych imprez w odświętnych kreacjach na bankietowych salach. Chodakowka postawiła na ciepłe kraje! Co lepsze, trenerka pochwaliła się już swoją kreacją sylwestrową, która dosłownie zwala z nóg!
Chodakowka wybrała piękny, połyskujący, srebrny strój kąpielowy! Jego seksowne wycięcia eksponują biust trenerki oraz zgrabne i wyćwiczone nogi! Ewa wygląda olśniewająco!

“Ha! Sylwestrowa kreacja GOTOWA 🥳 @missionswim Moja ulubiona kolekcja GLITTER 💎💎💎dostępna na www.missionswim.com 🥳
Kolekcja jest mi tym bardziej bliska, ponieważ wszystkie zdjęcia do kampanii GLITTER zrobiła moja rodzona Sisi @florczakbasia – pierwszy raz w życiu robiła fotki 😅😅😅 … Daj znać jak Ci się podoba nasza amatorska produkcja 🤪❤️❤️❤️”

https://www.instagram.com/p/B6i10HzHny9/

Jednoczęściowy strój kąpielowy, model Vera srebrny to koszt 395 złotych!

Jak Ewa reklamuje swój strój?

“Seksowna elegancja z klasą” to słowa idealnie opisujące nasz fanomenalny jednoczęściowy strój Vera. Ten model idealnie podkreśla wszystkie kobiece atuty. Kostium perfekcyjnie układa się na sylwetce dzięki idealniemu kroju. W perfekcyjnym dopasowaniu pomogą wiązania przy szyji oraz wycięcia, które zostały zaprojektowane tak aby optycznie wysmuklić całą sylwetkę, optycznie wydłużyć nogi oraz subtelnie wyeksponować pupę. Fenomenalny srebrny kolor zdecydowanie wyróżni Twoją plażową stylizację. Strój Vera możesz wykorzystać również jako body w towarzystwie zwiewnej, długiej spódnicy.”

Ewa wygląda olśniewająco i postawiła wyjątkowo wysoko poprzeczkę innym celebrytkom, jeśli chodzi o kreację sylwestrową! A Wy jak oceniacie jej stylizację?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej