Chodakowska znowu ścięła włosy! Są naprawdę krótkie!

31 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Znana trenerka przed Nowym Rokiem postanowiła przejść kolejną metamorfozę! Chodakowska znowu ścięła włosy! Teraz są naprawdę krótkie! Zobaczcie jak wygląda!

Ewa Chodakowska kariera

Z pewnością Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Swój sukces zawdzięcza ogromnej pracy. Początkowo trenerka skupiała się tylko na sferze sportowej. Teraz Ewa to jedna z największych bizneswoman w Polsce. Poza treningami dostępnymi na płytach DVD, Chodakowska stworzyło również własny catering dietetyczny oraz markę kosmetyków.

https://www.instagram.com/p/B3xIbE7HMPu/

Bez wątpienia trenerka osiągnęła ogromny sukces, a jej fanów wciąż przybywa. Ewa od lat cieszy się opinią cudownej trenerki wszystkich Polek. Dzięki niej wiele kobiet uwierzyło w siebie i zmieniło swoje dotychczasowe życie. Profil na Instagramie Chodakowskiej obserwuje już ponad 1,7 mln fanów, a liczba ta wciąż rośnie.

Ewa Chodakowska metamrofozy

Ewa jeszcze do niedawna kojarzona była z brązowymi, długimi włosami. Najpierw trenerka postawiła na zmianę koloru i systematycznie zaczęła rozjaśniać swoje naturalne włosy. W tym roku jednak zaszalała i na wiosnę znacznie je skróciła.

„Ostre cięcie na wiosnę” #newchapter– tak skomentowała wtedy swoją zmianę wizerunku.

https://www.instagram.com/p/BvMCGKGnM_w/?utm_source=ig_embed

Po jakimś czasie Ewa ponownie zaszalała i jeszcze bardziej ścięła włosy:

“OSTRE CIĘCIE 💇🏼‍♀️💇🏼‍♀️💇🏼‍♀️ Z Grecji zawsze wracam …. SILNIEJSZA 🚀 Kto czeka na NOWE WYZWANIA? 🤩”

https://www.instagram.com/p/B4SUT2UHyuJ/?utm_source=ig_embed

Chodakowska znowu ścięła włosy!

Tym razem Ewa najwidoczniej ponownie poczuła chęć zmiany i kolejny raz ścięła włosy! W związku z nadejściem nowego roku trenerka postanowiła znowu skrócić swoje włosy, czym pochwaliła się na Instagramie:

“Kobieta ścinając włosy, nierzadko komunikuje ZMIANY, no.. to jedyną pewną rzeczą w moim życiu są ZMIANY. Ostre cięcie regularnie co dwa miesiące. CIACH . Gotowa na 2020 PS. @petrosglyfada MY ABSOLUTE BEST PLACE”

https://www.instagram.com/p/B6s1qvDnBBV/

Tym razem jej włosy sięgają zaraz za ucho. To chyba najkrótsza fryzura, jaką do tej pory prezentowała Chodakowska. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy od fanek Ewy:

“Pieknie 😘nowo 😘wystrzalowo😘 “

“Jeszcze krótsze! 😱 💕 Ale naprawdę pasują Tobie chyba nawet bardziej jak długie 😜 “

“Wyglądasz obłędnie ❣️ 😍 😘 “

“Obłęd!!! Wyglądasz bosko 😍😍”

Jak Wam się podoba Ewa w tym wydaniu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej