Choinka Doroty Szelągowskiej robi wrażenie! Gwiazda TVN zachwyciła świątecznym drzewkiem

7 grudnia 2021
Przez: : M.J

Dorota Szelągowska, aby poczuć już teraz magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia postanowiła ubrać swoją choinkę. Dekoratorka wnętrz, jak co roku zachwyciła świątecznym drzewkiem, dla którego znalazło się miejsce w centralnej części jej salonu. Musimy przyznać, że choinka Doroty Szelągowskiej robi wrażenie!

Święta Bożego Narodzenia u gwiazd

Na ten okres w roku czeka wielu z nas. Wraz z początkiem grudnia w naszych domach pojawiają się powoli dekoracje, dzięki którym zaczynamy odczuwać klimat i nastrój zbliżających się świąt. Nie da się ukryć, że gwiazdy również uwielbiają ten przedświąteczny okres, a swoimi dekoracjami chętnie dzielą się w sieci.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się przystrojonym domem. Robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majda, Anna Lewandowska, czy Joanna Przetakiewicz już postanowiły wprowadzić świąteczną aurę do swoich wnętrz. Za ich przykładem poszła również Dorota Szelągowska, która jest najpopularniejszą projektantką wnętrz w naszym kraju. Jak prezentuje się jej świąteczne drzewko?

Dorota Szelągowska pokazała świąteczne drzewko

Niemal co roku Dorota pokazuje swoim obserwatorom, jak udekorować dom na święta Bożego Narodzenia. W zeszłym roku Szelągowska ten czas spędzała w swoim domu na Mazurach, który przyozdobiła z rozmachem.

Zobacz także: Szelągowska pokazała choinkę i świąteczny wystrój domu.

Tym razem również na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się świątecznym drzewkiem oraz dekoracjami. Jak widzimy, choinka Doroty tym razem jest w stylu boho. Świąteczne drzewko przyprószone sztucznym śniegiem bez wątpienia oddaje świąteczny klimat. Jak zaznaczyła, już jakiś czas temu odrzuciła zasadę ubierania choinki w dniu Wigilii, gdyż chce poczuć świąteczny nastrój już teraz:

“Człowiek wraca z łikendowych wojaży i zainspirowany śnieżną krainą w @monopolis.lodz próbuje sobie stworzyć namiastkę w domu 😀 Jakby co, to już dwa lata temu porzuciłam żelazną zasadę dotyczącą ubierania choinki w wigilię rano. Niech to trwa dłużej”

Internauci nie ukrywają, że świąteczne drzewko Doroty Szelągowskiej zrobiło na nich wrażenie. My również jesteśmy pod wrażeniem.

Choinka Szelągowskiej.
Choinka Doroty Szelągowskiej.
Ozdoby bożonarodzeniowe.
Ozdoby świąteczne w domu Szelągowskiej.

A Wy macie już swoje świąteczne drzewka w domu?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej