Lewandowska udekorowała choinkę z córeczkami! Jest klasycznie, ale pięknie!

13 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Ania, by poczuć już magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ubrała wraz z córeczkami choinkę w swoim domu w Monachium. Po raz kolejny trenerka zdecydowała się na klasykę. Musicie to zobaczyć! Choinka Lewandowskiej robi wrażenie!

Boże Narodzenie

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres, na który czeka wiele z nas. Wraz z początkiem grudnia w naszych domach pojawiają się pierwsze dekoracje, dzięki którym powoli zaczynamy odczuwać klimat i nastrój świąt. Choć wiele z nas nadal czeka z ubraniem choinki do dnia Wigilii, w domach wielu osób gości ona już nieco wcześniej.

Swoimi udekorowanymi choinkami, jak co roku chętnie chwalą się gwiazdy show-biznesu. Na swoich profilach w mediach społecznościowych prezentują świąteczne drzewka oraz wystrój domu. Informowaliśmy Was już o m.in.: drzewkach Joanny Przetakiewicz, czy Doroty Szelągowskiej. Teraz do grona tego postanowiła dołączyć Ania Lewandowska i zaprezentowała swoje świąteczne drzewko.

Choinka Lewandowskiej to klasyka!

Ania to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Przez lata aktywności zawodowej zdobyła masę fanów, którzy codziennie doglądają jej życia prywatnego w mediach społecznościowych. Instagram Lewej zgromadził już okrągłe 3 miliony obserwujących. Znajdziecie tam przeróżne zdjęcia i nagrania. Lewa chętnie dzieli się rodzinnymi chwilami. Często prezentuje zdjęcia z córeczkami (jednak zawsze zasłania im twarze) i fotografiami z mężem – Robertem.

Lewa z córkami ubrała choinkę
Choinka Lewandowskich

Teraz Ania zaprezentowała swoją choinkę, która zagościła w ich rodzinnym domu w Niemczech. Pokaźna choinka została ozdobiona licznymi światełkami i bańkami. Lewa postawiła na kolory, takie jak: zieleń, biel, bordo i złoto. Dodatkowo na drzewku zostały zawieszone kokardki w kolorze beżowym. Koło drzewka widnieją inne ozdoby, jak Poinsecje, czyli gwiazdy betlejemskie, które każdemu z nas kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Choć choinka Lewej robi wrażenie, została ozdobiona w bardzo klasycznym stylu, który zapewne przypadnie do gustu większości z Was. Zobaczcie i sami oceńcie!

Jak wam się podoba choinka Lewandowskich?

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej