Połącz się z nami

Choinka Lewandowskiej robi wrażenie! Postawiła na KLASYKĘ!

Z życia gwiazd

Choinka Lewandowskiej robi wrażenie! Postawiła na KLASYKĘ!

Ania, by poczuć już magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiła ubrać choinkę w swoim apartamencie w Warszawie. Zdecydowała się na wysokie drzewko, które robi wrażenie. Musicie to zobaczyć! Choinka Lewandowskiej robi wrażenie!

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres, na który czeka wiele z nas. Wraz z początkiem grudnia w naszych domach pojawiają się pierwsze dekoracje, dzięki którym powoli zaczynamy odczuwać klimat i nastrój świąt. Choć wiele z nas nadal czeka z ubraniem choinki do dnia Wigilii, w domach wielu osób gości ona już nieco wcześniej.

Swoimi udekorowanymi choinkami, jak co roku chętnie chwalą się gwiazdy show-biznesu. Na swoich profilach w mediach społecznościowych prezentują świąteczne drzewka oraz wystrój domu. Informowaliśmy Was już o m.in.: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Julii Wieniawie czy Blance Lipińskiej. Teraz do grona tego postanowiła dołączyć Ania Lewandowska i zaprezentowała swoje świąteczne drzewko.

Choinka Lewandowskiej robi wrażenie!

Ania to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Przez lata aktywności zawodowej zdobyła masę fanów, którzy codziennie doglądają jej życia prywatnego w mediach społecznościowych. Instagram Lewej zgromadził już okrągłe 3 miliony obserwujących. Znajdziecie tam przeróżne zdjęcia i nagrania. Lewa chętnie dzieli się rodzinnymi chwilami. Często prezentuje zdjęcia z córeczkami (jednak zawsze zasłania im twarze) i fotografiami z mężem – Robertem.

Choinka Lewandowskiej robi wrażenie!

Teraz Ania zaprezentowała swoją choinkę, która zagościła w ich rodzinnym apartamencie w stolicy naszego kraju. Pokaźna choinka sięga do sufitu i została ozdobiona licznymi światełkami i bańkami. Lewa postawiła na kolory, takie jak: zieleń, bordo i złoto. Dodatkowo na drzewku zostały zawieszone duże kokardy w kolorze czerwonym. Koło drzewka widnieją inne ozdoby, jak Poinsecje, czyli gwiazdy betlejemskie, które każdemu z nas kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Choć choinka Lewej robi wrażenie, została ozdobiona w bardzo klasycznym stylu, który zapewne przypadnie do gustu większości z Was. Zobaczcie i sami oceńcie!

Jak podoba się Wam choinka, która zagościła w warszawskim apartamencie Lewandowskich?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry