Połącz się z nami

Joanna Przetakiewicz już ubrała choinkę. Przebije zeszłoroczne drzewko?

Choinka u Joanny Przetakiewicz

Z życia gwiazd

Joanna Przetakiewicz już ubrała choinkę. Przebije zeszłoroczne drzewko?

Joanna Przetakiewicz poczuła już magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i z tej okazji postanowiła ozdobić świąteczne drzewko. Zobaczycie, jak wygląda tegoroczna choinka znanej projektantki.

Joanna Przetakiewicz i jej mąż

Joanna Przetakiewicz to jedna z najpopularniejszych projektantek w Polsce. Niegdyś partnerka zmarłego Jana Kulczyka, od lat z wielkimi sukcesami rozwija swoją markę modową La Mania, kora cieszy się ogromną sympatią wielbicieli stylowych ubrań i dodatków. Co więcej, jakiś czas temu Joasia postanowiła poszerzyć asortyment i stworzyła swoją kolejną markę o nazwie La Mania Home, w której ofercie znaleźć można bardzo liczne akcesoria do domu.

Poza świetnie prosperującymi biznesami Przetakiewicz jest także spełnioną kobietą w życiu prywatnym. Od kilku lat projektantka związana z Rinke Rooyensem, którego poślubiła w ubiegłym roku. Pierwszy ślub pary odbył się w tajemnicy przed mediami, jednak Joanna i Rinke ponownie powiedzieli sobie „tak” na greckiej wyspie, w tym razem w obecności rodziny i bliskich.

Joanna Przetakiewicz udekorowała choinkę na świętą

Przetakiewicz znana jest z zamiłowania do przepychu, a minimalizm nie idzie z nią w parze. Fani projektantki z pewności pamiętają ubiegłoroczną świąteczną choinkę Joanny w oryginalnym czerwonym kolorze, która ledwo mieściła się w jej domu.

Zobacz także: Świąteczne drzewko Joanny Przetakiewicz zachwyciło internautów.

Na nowym zdjęciu, które znalazło się na profilu Przetakiewicz, widać już udekorowaną nową choinkę. W tym roku drzewko jest zdecydowanie mniejsze, ale mimo to nie brakuje na nich świątecznych ozdób tym razem w kolorze złota.

Mamy jednak przerzucie, że to nie jedyna choinka, która będzie stać w domu Joanny oraz jej męża i wkrótce twórczyni La Manii pochwali się jeszcze bardziej spektakularnym drzewkiem.

Jak wygląda choinka Joanny Przetakiewicz?
Przetakiewicz i Rooynes na tle świątecznej choinki

źródło: Instagram Joanny Przetakiewicz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry