Połącz się z nami

Ciało Hyży po ciąży! Pozazdrości jej niejedna kobieta!

Moda i uroda

Ciało Hyży po ciąży! Pozazdrości jej niejedna kobieta!

Maja Hyży podczas ciąży mogła poszczycić się świetną formą, której zazdrościła jej zapewne niejedna przyszła mama. Jednak, jak w przypadku innych kobiet, w jej ciele zaszły pewne zmiany, z którymi teraz usilnie walczy. Zobaczcie, jak dziś prezentuje się Maja zaledwie 3 miesiące po porodzie! Ciało Hyży po ciąży!

View this post on Instagram

Słonecznego dnia Robaczki ❤❤ #sunnyday

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy) on

Maję Hyży zapewne dobrze pamiętają widzowie i fani programu muzycznego „X-Factor”. To właśnie tam pokazała swój świetny głos. Co ciekawsze, w programie wystąpiła wraz z mężem, z którym konkurowała. Maja i Grzegorz zyskali wówczas wielką popularność. Rozśpiewane małżeństwo jednak nie przetrwało, a kilka miesięcy po finale talent-show, każdy z nich zaczął układać sobie życie na nowo. Warto również wspomnieć, że Maja i Grzegorz mają wspólne dzieci. Są nimi bliźniacy – Wiktor i Alexander.

Następnie Maja związała się z mężczyzną o imieniu Konrad. Co ciekawsze, w pewnym momencie zaskoczyła swoich fanów informując ich, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Artystka dodała zdjęcie z całkiem sporych rozmiarów brzuszkiem i skomentowała:

„Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁
SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰
Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów – jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie 😇”

Od tamtej pory w sieci aż huczało od ciążowych zdjęć Mai. Obserwatorzy jej profilu mieli możliwość oglądać, jak zmienia się jej ciało oraz brzuszek. 10 lipca Maja i Konrad przywitali na świecie swoją córeczkę – Antosię.

Ciało Hyży po ciąży!

Ciało Hyży po ciąży!

Pomimo dodatkowych obowiązków spowodowanych przyjściem na świat dziecka, Maja nie zapomina o swoich fanach. Wciąż publikuje zdjęcia i wpisy. Często dotyczą one macierzyństwa i spraw z nim związanych.

Na jednym z najnowszych nagrań artystka zaprezentowała swoje ćwiczenia, które na celu mają zgubienie zbędnych kilogramów i dojście do idealnej figury po ciąży. Choć Maja w ciąży nie przybrała dużo na wadze, teraz ciężko ćwiczy, by wrócić do perfekcyjnej sylwetki.

Zobaczcie, jak prezentuje się podczas dbania o sylwetkę i w sportowym, obcisłym stroju! Według nas ciężko uwierzyć, że Maja trzy miesiące temu urodziła swoją córeczkę!

Ciało Hyży po ciąży! Źródło:
https://www.instagram.com/stories/majahyzy/2419781916804194223/
Ciało Hyży po ciąży! Źródło:
https://www.instagram.com/stories/majahyzy/2419781916804194223/

Zgadzacie się z nami?

Przeczytajcie również: Hyży zdradziła swoją wagę. Czy jest z niej zadowolona?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry