Hyży zdradziła swoją wagę. Czy jest z niej zadowolona?

4 października 2020
Przez: : P.Z.

Maja całkiem niedawno przywitała na świecie córeczkę Antoninę. Mimo iż od tego czasu minęły zaledwie nieco ponad dwa miesiące, to w jej przypadku raczej pozbycie się nadmiaru ciążowych kilogramów nie stanowiło problemu. Zapytana przez fanów Hyży zdradziła swoją wagę. Jaka jest zatem obecnie jej masa ciała? Czy jest z niej zadowolona? Zobaczcie!

Maja Hyży to utalentowana wokalistka, którą mogliśmy poznać dzięki jej udziałowi w programie „X-Factor”. Brała w nim bowiem udział razem ze swoim ówczesnym mężem Grzegorzem Hyży. To właśnie z nim doczekała także się dwójki dzieci, obecnie ośmioletnich bliźniaków.

W programie związek pary przechodził kryzys i finalnie się niestety rozpadł. Po czasie oboje jednak ułożyli sobie życie na nowo. Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz, Maja też spotkała swoją nową miłość. To właśnie ze swoim nowym partnerem Konradem doczekała się trzeciego dziecka.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Przypomnijmy zatem przy tym, że Maja Hyży poinformowała o trzeciej ciąży swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaprezentowała faktycznie wtedy już całkiem spory ciążowy brzuszek, co było dla jej fanów dużym zaskoczeniem.

Niewątpliwie ciąża jej bardzo służyła, bo wyglądała w niej naprawdę pięknie. Wokalistka już nieco ponad dwa miesiące temu przywitała maleńką Antosię na świecie i dalej prezentuje się świetnie. Po jej brzuszku i ciążowych kilogramach rzeczywiście wydaje się nie być już śladu.

Hyży zdradziła swoją wagę

Maja Hyży będąc jeszcze w ciąży, wyznała, że niewiele przytyła. Na nieco ponad miesiąc przed porodem było to jakieś 12 kg. Biorąc to pod uwagę, można przypuszczać, że utrata tych kilogramów nie była dla niej trudna. Jak sama przyznała bowiem, większość z tej wagi stanowiła masa dziecka oraz wód płodowych.

„Tak z ręką na sercu to przytyłam tylko tyle, co mam w brzuszku” – powiedziała wówczas Maja na Instastories

Teraz na ponad dwa miesiące po porodzie zdradziła, że przy wzroście 160 cm waży 48 kg. Wyznała także, że chce przytyć, a jej docelowa waga to 55 kg.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/majahyzy/2411784462666243568/

Co wy sądzicie o wadze Mai? Rzeczywiście waży za mało, jak uważacie?

Zobaczcie także: Maja Hyży urodziła! Mała Antosia jest już na świecie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej