Połącz się z nami

Ciężarna Lewandowska promuje aplikację! Treningi dla przyszłych mam!

Zdrowie i dieta

Ciężarna Lewandowska promuje aplikację! Treningi dla przyszłych mam!

Ania Lewandowska, która jest obecnie w zaawansowanym, ósmym miesiącu ciąży, nie zapomina o swoich fankach. Co ciekawsze, teraz przygotowała coś specjalnego dla kobiet w ciąży! Zobaczcie! Ciężarna Lewandowska promuje aplikację!

View this post on Instagram

Wiele osób pyta… czy boję się wirusa? 🤰🏻 Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem? Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa. Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas. Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną. Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości. My zostajemy w domu, razem. Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… 😔 Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy. W końcu może i postawieni pod ścianą … mamy czas na wyciszenie, na zatrzymanie. Świat zatrzymał się… tu i teraz i daje nam możliwość zastanowienia nad wieloma rzeczami… Wyciągamy z tego wnioski. To dla nas wszystkich NOWA LEKCJA… Doceniajmy to co mamy i kogo mamy przy sobie ❤kochajmy. Wiem, że wszyscy czujemy tą samą obawę, dlatego wspierajmy się w tym ciężkim czasie, wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy. Właśnie! Dzisiejsze DOCENIANIE nabiera zupełnie innej wartości. Nie sądzicie? Obiecuję, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będę Was motywować i inspirować jak tylko mogę. Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce… tam gdzie nasza rodzina…❤️😓 Wasza Ann❤️

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Ania i Robert Lewandowscy to jedno z najsłynniejszych polskich małżeństw. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 roku. Cztery lata później, a dokładniej 4 maja, na świecie powitali swoją pierwszą córkę Klarę. Małżeństwo z niecierpliwością oczekuje również swojego kolejnego potomka, którego już niedługo powitają na świecie. Ania jest bowiem w ósmym miesiącu ciąży.

W życiu prywatnym obydwoje odnieśli ogromny sukces. Robert stał się jednym z najsłynniejszych piłkarzy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ania, początkowo zawodniczka karate z licznymi sukcesami na koncie, dziś jest jedną z najpopularniejszych trenerek Polskich, która pomaga milionom kobiet zmienić swoje życie.

Lewandowska pomimo swojej zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Na jej profilu nie trudno zobaczyć, jak trenerka wykonuje codzienne treningi z ciążowym brzuszkiem. Ania nie zapomina również o swoich fankach. Co dzień motywuje i nakłania obserwatorki swoich profili, w mediach społecznościowych, do zmiany nawyków żywieniowych i przedstawia liczne propozycje aktywności fizycznej.

Ciężarna Lewandowska promuje aplikację!

Jak się okazuje Ania postanowiła przygotować coś specjalnego, dla przyszłych mam. Jednym z najnowszych wpisów, na którego zdjęciu pozuje z ciążowym brzuszkiem w całej okazałości, zapowiedziała, że w jej aplikacji pojawiły się właśnie treningi dedykowane ciężarnym kobietom.

„Dziś 11 dzień wyzwania #trainathome A dodatkowo … Moje drogie, PRZYSZŁE MAMY🤰🤰 nadszedł dzień, kiedy wreszcie mogę ogłosić, że… od TERAZ w mojej aplikacji znajdziecie treningi dedykowane właśnie Wam❗️📲
.
Co nie znaczy, że pozostali nie mogą się ich podjąć. Jak najbardziej TAK!❗️Już piszę dlaczego 🤗
.
👉HEALTHY MOM BY ANN👈 to nic innego jak trening, składający się z podstawowych, bezpiecznych i spokojnych ćwiczeń o niskiej intensywności.

Dlatego, zarówno przyszłe mamy jak i każdy, kto ma potrzebę delikatniejszego treningu już dziś może ich spróbować W SWOIM DOMU🏠🏢 Czas nie jest łatwy, niemniej, nad tymi treningami pracowałam od początku roku, także zapraszam do testowania .. wszystkich😍”

Fanki Ani w komentarzach do zdjęcia nie kryją zachwytu z tej wiadomości:

„Nareszcie coś dla Mamusiek w ciąży ! Ja już po pierwszym treningu z aplikacji super !!!! 🔥👏😊☺️”

„Mega! Zaraz próbuje🔥💪”

„No nareszcie ❤️❤️❤️”

Co uważacie o nowym pomyśle Ani Lewandowskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry